Jump to content

Da drvimo malo o Cataclysmu ovde


Lurdusami

Recommended Posts

Odigrao sam juče koji BG i mogu reći da sam prijatno iznenađen. Bar za sada, Blizzardovo obećanje da će fajtovi trajati duže i da ljudi više neće biti ili mrtvi za par sekundi ili nonstop ishilani na full je ispoštovano. Battle for Gilneas mi se totalno dopada. :]

Tol Barad deluje užasno neizbalansirano u korist branioca. Sreća pa ga mi držimo na mom serveru.

992619-1.png?1283329057
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 123
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pali Omnotron defense system i Magmaw + Tol Barad boss koji je lol . Omnotron je opasno zanimljiv fight dok ova 2 su onako manje-vise dosadni . Rogue , Feral i Lock su kraljevi pvp-a , ubijam ljude za 5 sekundi kad upalim +1400 mastery trinket a envenom crita 25k bez problema . Samo idioti igraju subt/combat posto rogue zvanicno ima 2 mrtva speca . Probao sam subt juce van shadow dance-a dmg = 0 a ne postoji mogucnost da izdrzis toliko batina da docekas sledeci ShD dok kao muti sa svim talentima i cd's 70% dmg reduction sto je opasno dobra stvar + recuperate 5k hila svake 3 sekunde :D Jebem mater blizzardu ako nerfuje nesto u vezi muti rogue-a , prvi put se osecam kao warrior samo sa vanishom i poisonima [:D]

PVP = Player VS Pillar

Link to comment
Share on other sites

ubijam ljude za 5 sekundi kad upalim +1400 mastery trinket a envenom crita 25k bez problema . Samo idioti igraju subt/combat posto rogue zvanicno ima 2 mrtva speca . Probao sam subt juce van shadow dance-a dmg = 0 a ne postoji mogucnost da izdrzis toliko batina da docekas sledeci ShD dok kao muti sa svim talentima i cd's 70% dmg reduction sto je opasno dobra stvar + recuperate 5k hila svake 3 sekunde :D Jebem mater blizzardu ako nerfuje nesto u vezi muti rogue-a , prvi put se osecam kao warrior samo sa vanishom i poisonima [:D]

Eто, дочек'о си својих пет минута. [:D]

Link to comment
Share on other sites

Ja cu samo reci, da je warrior predrkan :D

Warlock pada za manje od 10 sec, Paladin oko 20 sec, a ostale klase me nisu smarale, tako da cu vas obavesitm kad bude doslo do toga :D

Isto za Uldum, 60+ questova sam odradio i to je to, leteo sam po celoj mapi u potrazi za questgiverima ali nista od toga :(

oGvh0q0.gif

Link to comment
Share on other sites

Ja cu samo reci, da je warrior predrkan :D

Warlock pada za manje od 10 sec, Paladin oko 20 sec, a ostale klase me nisu smarale, tako da cu vas obavesitm kad bude doslo do toga :D

Isto za Uldum, 60+ questova sam odradio i to je to, leteo sam po celoj mapi u potrazi za questgiverima ali nista od toga :(

nemoj da me lozis i ovako mi fali malo da se vratim wow-u

Link to comment
Share on other sites

Ja cu samo reci, da je warrior predrkan :D

Warlock pada za manje od 10 sec, Paladin oko 20 sec, a ostale klase me nisu smarale

Uživaj dok možeš, neće da potraje. :tf:

Opet će lockovi da budu OP. Kapiram da je to zato što klasa smara za igru većinu, pa moraju nekako da navuku ljude da je igraju.

Link to comment
Share on other sites

zar gs nije third party? ja nisam nasao nikakav gs u igri, pa sam skinuo neki addon s neta [8)]

nije bas kataklizma related, al dobro, kad sam vec postovo...jel mogu sa subt pvp specom da pveujem pristojno? i koja bi bila neka rotacija? konkretno, sada sam 41 level, al nabavio sam neki dps kurac i ono, retko kad sam prvi, al bas retko. i to me paladin i warr tenkovi karaju za duplo bukvalno. jel to do nebalansa na nizim nivoima il mi treba assassination? kapiram da subt ima dobar 'odjednom' damage, a posle dok je fajt pusi kurac.

dual specovo sam ass, ali mnogo vise gotivim subt da koristim, pa zato pitam (a i gluplji sam za ass, nisam se navikao, smara me cooldn za stealth, nemanje shadowwalka i tome slicno lol).

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Dule u pitanju je iLvl. Tretja chini mi se stavka od gore kad otvorish char tab. U principu to ti je prosechni itemlevel geara koji posedujesh. Ne morash chak ni da ga nosish, dovoljno je recimo da imash nadrkani cloth item u banci i to tje tebi kao rougu da digne iLvl ako je jache od onoga shto inache drzish na sebi u tom slotu.

... ukusi su razlichiti... reche djavo i sede u trnje...

Link to comment
Share on other sites

Samo idioti igraju subt/combat posto rogue zvanicno ima 2 mrtva speca .

Biće da ti taj sub nešto ne leži.

Meni sub extra radi posao, bar u BG-ovima i duelima (danas ću ga probati i u areni). Ne 3-shotujem ljude, ali zato me je maltene nemoguće kajtovati + imam konstantan dobar dps (backstab mi sa 300dps žutim daggerom crita za nešto više od 10 000 (52% crit, trenutno), a o ambush/eviscerate spamu da ne pričamo (82% crit)). U 1na1 pola klasa mogu da ubijem bez da opalim i jedan CD, a ove teže (magove, warriore, druide, i slično) sa par cd-ova odvaljujem. Umirem jedino kada se njih 5-6 naloži da me ubije, pa ne uspem da pobegnem. Pritom sam ja realno noob, pošto 2 godine nisam igrao, a ni pre nisam bio neki gosu. :]

Nemam ideju kako bi sa mutijem ikada mogao da ubijes bilo koga kome pođe za rukom da malo počne da te kajtuje (kao što magovima, hunterima i drudima itekako ume da uspe), a u areni mi deluje kao instant loss ako ti neko opali hamstring ili waylay, koje ne možeš čak ni sa clos-om da skineš. Ah da, i ne mogu da zamislim život bez bonus energy regena koji dobijaš od recuperatea. :p

nije bas kataklizma related, al dobro, kad sam vec postovo...jel mogu sa subt pvp specom da pveujem pristojno? i koja bi bila neka rotacija?

Pa što je najgore, izgleda da je blizz odlučio da od sub-a napravi i raid spec. Em što ima gomila pve talenata (tipa onaj što sa eviscerateom obnavljaš rupture, što celom raidu daješ bonus crit, što shadowdance + tricks of the trade pomažu extra tenkovima, što je mastery za sub bukvalno napravljen za poboljšanje pve-a itd.), em što je combat sada jako slab.

E sada ne znam samo kakav je sub pve u odnosu na muti. To već mora neko drugi da ti kaže.

Edited by Giganthrax
992619-1.png?1283329057
Link to comment
Share on other sites

Sub ne lezi nikome trenutno zato sto van ShD dmg je smesan , druga stvar muti je kralj arene , juce smo poceli feral ja i Hpala u 3s , moj poison tickuje 7k bleed od ferala crita po 10k , muti sa paladinom koji ume da dispeluje i baci

freedom kad mu se vikne je 5x bolji nego bilo kakav subt spec trenutno . ENo ti ljudi na AJ kukaju sto rupture

tickuje 1k dmg , Hemo udara jako slabo , a za backstab treba da igras protiv idiota koji ce ti dozvoli da odes iza

njega . Jedino gde moze da se igra subt je RLS , gde ustvari ti sluzis samo kao cikica koji ce da stunuje target a lock da se izivljava . Subt ne moze da bude pve spec zato sto je oslanja na bleed ( hemo glyph , rupture ) koji radi tbc damage atm . Ambush/Eviscerate spam kako ti kazes mozes samo da sanjas da ce ti neko dopusti , svako sa malo mozga zna da sacuva trinket za ShD . KOnkretno ja ukoliko me subt rogue namesti za dance trinketujem i disarmujem/blindujem zavisi sta mi je na cd . Magove , ferale , warriore i slicno kako kazes kao subt u zivotu neces dobiti 1v1 .

Bonus energy regen kako ga zoves ti daje rupture u muti , mastery u muti je 100x bolji , prezivis vise kao muti sa dobrim talentima , u 1v1 sa 2/2 blackjack talentom niko ne moze te ubije ... Recuperate tickuje 5200 svake 3 sekunde , imas talente za smanjivanje dmg-a koji primas , imas talente gde smanjujes dmg drugima i kao najbitnije pravis konstantan veliki dmg za razluku od subt gde cekas 1min cd za shd .

Edit : Ambush/Eviscerate 82% crit ? ......

Edited by Breeee

PVP = Player VS Pillar

Link to comment
Share on other sites

Pazi, to što pričaš je možda i tačno - 85 sam tek 2 dana, tako da još nisam istestirao specove - ali kao što rekoh, meni sub sasvim lepo funkcioniše i uopšte nemam osećaj da ne valja. Jednostavno, ocrnjuješ ga kao da je potpuno unviable, a spec radi sasvim dobro i gomila roguea i na AJ-u se slažu da je itekako valjan spec.

Inače, kada god sam se na ShD oslanjao kao na centralni izvor damage-a, gubio sam. Ja na to više gledam kao na neki burst koji koristiš kada si siguran da možeš da ga iskoristiš, ili kada gankuješ noobove, naravno. Drugo, teško da će u areni, pored tvojih ortaka koji ga tuku i cc-uju, neko tek tako da čuva trinket baš za tvoj ShD, a i ako to radi, onda vrlo lako možeš da ga skrljaš i na druge načine. :]

Ambush sa talentom dobija +60% crit. Imam bazičnih 22%, dakle 82% crit.

992619-1.png?1283329057
Link to comment
Share on other sites

ShD je jedini burst koji subt ima , a to sto u bg u guzvi , bez resi ambush crita i ubijas ljude to je druga pricha , kao subt u 3's u zivotu neces ubiti recimo Hpala/warr/dk ili hpala/warr/feral . Svi na AJ su se popishali na subt momenta kad su probali dubiju ferala u bear formi , warriora , dk-a , hpalu , maga ... Otvori AJ i pogledaj sta pisu rogues koji su uzimali razno razne titule i videces da niko od njih nece igrati sub osim ukoliko ne igraju sa wizzardima pa da im namestaju kill . Drugo u 3's ti mislis da ce da stojis iza nekog i da ga bijes dok on ne umre ? Nemora da cuva niko trinket za tvoj ShD cim vide da si otvorio ShD dobices fear , disarm , MC , knockback il sta god al niko ti nece dozvoliti da densujesh tek tako . Sto znaci da treba da se oslonis dosta i na svoje dotove koje subt nema i smesni su .

PVP = Player VS Pillar

Link to comment
Share on other sites

http://www.wowhead.com/talent#fcIfzsuzoGobhboZb:qVRikfmcz - Ako nemas hit na itemima

http://www.wowhead.com/talent#fchfdsGzoGobZbhc:qVRmifmVz - Za 1v1

http://www.wowhead.com/talent#fcufMsGzoGoZbGc:qVRikwmzV - Ovo igram atm u 3's sa Kitty cat i Hpala

http://www.wowhead.com/talent#fcIfzsMdoGo0bZbhc:qzRdqrVzc - PvE ( Glyphovi moze umesto vendette rupture)

Sub spec za rated bg's - Sobzirom da smo se u guildu dogovorili da nam RMP cuva zastavu/bazu logicno mi je da igram subt , prosto jer mi nije cilj dubijem nego da namestim magu/shadow priestu da neometano castuju/biju FC-a

http://www.wowhead.com/talent#fMhbZbZfMdrduskuo:zamifsmcz

Armory dobijas na pm [8)]

PVP = Player VS Pillar

Link to comment
Share on other sites

http://www.wowhead.com/talent#fcIfzsuzoGobhboZb:qVRikfmcz - Ako nemas hit na itemima

http://www.wowhead.com/talent#fchfdsGzoGobZbhc:qVRmifmVz - Za 1v1

http://www.wowhead.com/talent#fcufMsGzoGoZbGc:qVRikwmzV - Ovo igram atm u 3's sa Kitty cat i Hpala

http://www.wowhead.com/talent#fcIfzsMdoGo0bZbhc:qzRdqrVzc - PvE ( Glyphovi moze umesto vendette rupture)

Sub spec za rated bg's - Sobzirom da smo se u guildu dogovorili da nam RMP cuva zastavu/bazu logicno mi je da igram subt , prosto jer mi nije cilj dubijem nego da namestim magu/shadow priestu da neometano castuju/biju FC-a

http://www.wowhead.com/talent#fMhbZbZfMdrduskuo:zamifsmcz

Armory dobijas na pm [8)]

Ok, hvala. Ne treba armory link, ne zalazim u tudju privatnost. :)

Nego, da pitam - zašto je u specu bez hita važno da imaš 3/3 ruthlesness, a 1/2 seal fate? Meni je nezamislivo da nemam sve talente u seal fate, da li je moguće da sam bio u zabludi? Za 1 na 1 - ovaj 1/2 deadly brew radi?

Link to comment
Share on other sites

Deadly Brew 1/2 maltene radi kao 2/2 sobzirom da kad udaris Muti udaras i autoatack odmah posle i jako je bitan za 1v1 , npr. nabijes 2-3 comba za recuperate pa begas u krug ili losujes dok se ne nahilas ili udjes i stealth itd itd znas na sta mislim :P

Sto se tiche 3/3 ruthlesness a 1/2 seal fate , mozes i 2/3 + 2/2 ali ima caka i tu , muti rogue maltene kao da ne radi physical dmg sve je u procu instant i deady otrova , e sad ti kad lupis envenom dobijas njevog buff da stackuje deadly poison , sobzirom da target koji bijes vec ima nastackovan 5/5 deadly na sebi svaki put kad udaris envenom procuje ti instant otrov koji udara jako fino ako na gearu imas dosta mastery statsa [8)] Znaci 3/3 ruthlesness zbog envenom buffa , a maltene posle svakog envenoma tebi ostaje 1 combo ja taj 1 umem da iskoristim za recuperate ili da na sledeci muti ( 4 combo-a ) udarim rupture/envenom/ks what evah ....

Bolje numem da ti objasnim [xx(]

/wave

PVP = Player VS Pillar

Link to comment
Share on other sites

Deadly Brew 1/2 maltene radi kao 2/2 sobzirom da kad udaris Muti udaras i autoatack odmah posle i jako je bitan za 1v1 , npr. nabijes 2-3 comba za recuperate pa begas u krug ili losujes dok se ne nahilas ili udjes i stealth itd itd znas na sta mislim :P

Sto se tiche 3/3 ruthlesness a 1/2 seal fate , mozes i 2/3 + 2/2 ali ima caka i tu , muti rogue maltene kao da ne radi physical dmg sve je u procu instant i deady otrova , e sad ti kad lupis envenom dobijas njevog buff da stackuje deadly poison , sobzirom da target koji bijes vec ima nastackovan 5/5 deadly na sebi svaki put kad udaris envenom procuje ti instant otrov koji udara jako fino ako na gearu imas dosta mastery statsa [8)] Znaci 3/3 ruthlesness zbog envenom buffa , a maltene posle svakog envenoma tebi ostaje 1 combo ja taj 1 umem da iskoristim za recuperate ili da na sledeci muti ( 4 combo-a ) udarim rupture/envenom/ks what evah ....

Bolje numem da ti objasnim [xx(]

/wave

Savršeno si objasnio i potpuno je logično. Divim se svojoj gluposti. :fp:

Link to comment
Share on other sites

Evo celo veche se zajebavam po bg's kao subt jednostavno nije to to [:o)] Ok priznajem kad se sve kockice sklope i neko ti se namesti na ceo dance subt ubija sve ostalo mi nekako , ne znam ni kako da objasnim jbt van ShD-a osecam se kao parce papira koje ce warrior/feral/ret da dodju i da pocepaju iz 2 udarca .

@ Doolio - Ma sva ova "teorija" sve svodi na 5 dugmica na tastaturi , nego meni kad dosadno na poslu uzmem pisem po EJ pa se smaram tako , sto kazu strendzeri ja volem da theorycraft-ishem :P

PVP = Player VS Pillar

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...