Jump to content

WTB Paladin/Shaman/Warrior!


Russel

Recommended Posts

Zelim da kupim znaci ili paladina ili shamana ili warriora sa dosta odradjenih achievementa (po mogucnosti sto vise pve achi). Moraju da imaju dobar gear(HC gear) i dobre Feats of Stenght (pogotovo old school one sa 60 i 70 kao sto su amani war bear, hand of a'dal, champion of naaru, tabard of argent down, tabard of protector itd itd....)

Bilo bi extra kada bi imali 310% mountove iz naxxa, ulduara i icc-a i sulfuras i thunderfury.

Znaci trazim extra chara!!

Molim samo ozbiljne ponude...cena po dogovoru i speman sam da dam velike pare!

Zainteresovani javite se na PM!.

Znaci nesto na fazon ovoga: http://www.bestwowaccounts.com/moreinfo.php?id=217

Link to comment
Share on other sites

Pa vidi za sve glory of the raidere ce da ukinu mountove kada izadje cata. Dalje stvari kao sto su amani war bear i sulfuaras etc vise ne mogu da se dobiju. Tribute to insanity vise ne moze da se dobije kao ni undying ni imortal ni herald of the titans. Tako da ono...

Link to comment
Share on other sites

Imao sam malo zivota napolju pa sam video da ste se vi ovde raspricali.Naravno on nije naveo titulu herald of titans i to se placa, nego je cak i naveo primer kakav treba da bude,za neupucene.a takav primer Warrira posle 3 meseca cate ce vredeti mozda 100e.Sto se tice titule herald of titans ovde na forumu,svi likovi koji su prodavani neamju tu titulu(mozda 3 i to sve nogom u dupe) http://forums.worldofwarcraft.com/thread.html?topicId=27026482356&sid=1 a to je za pametnog sto misli da ce da uklone mountovo iz ICC i Uld.a za champion of ulduar i npr kao immortal to je lako steci za razliku od herald of titans.

stani ja nisam siguran da ce ukloniti kad je to rekao blizz? a to sto se tice herald of titans to si upravu i za champion of uld,immortal...pa zi sta se likova naslo da odgovori .nisam ga pitao ironicno zasto to radi nego stvarno kad bi i sam mogao da dobije posle kate vecinu ach iz WotLK lako(naravno ne ove kao sto su herald)a ti sto imaju herald i ne prodaju se na svakom cosku.

stani ja nisam siguran da ce ukloniti kad je to rekao blizz? a to sto se tice herald of titans to si upravu i za champion of uld,immortal...pa zi sta se likova naslo da odgovori .nisam ga pitao ironicno zasto to radi nego stvarno kad bi i sam mogao da dobije posle kate vecinu ach iz WotLK lako(naravno ne ove kao sto su herald)a ti sto imaju herald i ne prodaju se na svakom cosku.

Edited by Roptica
Link to comment
Share on other sites

pazi ovako ne moze da se dobije sledece: He feeds on your tears(10 i 25) Tribute to Insanity(25) Tribute to dedicated insanity(10) Immortal, Undying, Champion of Ulduar, Conqueror of Ulduar, Herald of the titans. Onda su tu i Hand of A'dal, Champion of Naaru. To je sto se titula tice.

Sto se mountova tice, Glory of the Raider koji je za naxx os i mally su vec ukinuti odavno....a verovatno ce i ove ukinuti posto ce u cata biti prelako da se dobiju. Onda tu su i Amani war bear, Deathcharger Reins, ZG mountovi, AQ mountovi etc...

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...