Jump to content

WTS Account!


Russel

Recommended Posts

Zelim da prodaj svoj acc na kojem se nalaze Hunter i Warrior. Oba su horda na sylvanas serveru

Hunter:

Solidan gear, mada to vise nije toliko ni bitno s obzirom da izlazi cata za koju nedelju.

7700 Achievement points, 102 mounta(dosta rare kao: Deathcharger, Rusted proto 310%, Red Proto drake, Swiftwhite hawkstirder, Venomhide Ravasaur, Brewfest mount itd itd), 90 minipetova(ima isto dosta rare vise ni ja ne znam koje sve ima).

Ima oko 110 dana played. Banka je puna oldschool geara sa 60, 70(t6, sunwell gear).

Proffesije na max(skoro svi recepti iz Wotlk za JC).

Ima brdo titula negde ok0 25-30. Neke bitnije su: Undying, Twilight Vangvisher, Of The Nightfall, Challenger itd itd....

Ima i rare peta (spirit beasta) tigra iz scholazar basina!

Warrior:

On je vise kao neki alt. Mada ima skoro ceo gear iz Icc10.

Oko 3k achievementa, oko 30tak mountova( od boljih tu su Raven Lord, Blue Proto Drake, Red Proto drake), ima i oko 20tak minipetova, nista posebno.

Profesiju su na max(Skoro sve matse iz Wotlk za enchanting).

Titula ima dosta slabija od hunter, al ima: Of the Ashen Verdict, Kingslayer

Na accountu takodje se nalazi bank char i banka je puna matsova za enchanting, JC i dosta oldschool stvari. Na accountu ima i dosta low lvl charova po kojima su razbacani heirloom itemi. Imaju svi heirloom itemi. Nisam siguran koliko ima para al mislim da ima oko 3-4k golda.

Imam full info, cd-ove itd itd. Zainteresovani javite se na PM!.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...