Jump to content

Turnir Novi Sad - OTKAZANO


Recommended Posts

  • Replies 59
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

' date='21 November 2010 - 16:25' timestamp='1290353119' post='1649471']

Jel 27. toliko losh datum ili je nedaj boze slabo interesovanje? :S ajde ljudi aktivirajte se malo..

gogo ja ne mogu sad 27mog a i generalno je slab odziv bolje pomeri za sl ned za vikend pa da ljudi vise stigne da vidi i da se javi :)

doci ce i daut i hico ako bude sl ned :)

Ma Pusite Ga KraLjU Vladici Ekekekke :D :P :

Link to comment
Share on other sites

Koji god datum da izabereš nekom sigurno neće odgovarati. Ja npr. imam sledeću subotu i nedelju kolokvijume, pa ne bih nikako mogao da dođem.

Odziv je slab jer su ljudi lenji i jer su krenuli kolokvijumi. :)

Ja sam za to da se odigra ovo, jer kontam da što više odlažemo manje će ljudi doći. Osim ako odložimo za recimo leto, kad nema kolokvijuma i ispita. :D

Link to comment
Share on other sites

Gogo, da li je moguće da do sutra uveče najkasnije potvrdiš održavanje turnira ili definitivno kažeš da li je odloženo. Ipak treba malo planiranja, pa bi mi jedan dan za to baš značio, plus što treba da se dogovorim sa momcima koji idu odavde oko prevoza itd...

Ako rokne neki žešći sneg u petak kao što je najavljeno neću ići kolima...

I da, ako bude turnira, reci u koliko sati treba da se bude tamo?

Link to comment
Share on other sites

Imam i ja brda stvari na faxu, upravo pishem neki rad, a sledece nedelje 2 kolokvijuma. Al kako vreme odmiche, situacija nece biti nishta bolje, bice sve vishe obaveza.

Tako da najbolje da se ne menja nishta.

Shmi-jev predlog je interesantan, al' verujem da su ljudi tad vecinom na odmoru :)

Link to comment
Share on other sites

Ja sam da se odloži tipa za dve nedelje. 13 ljudi jeste malo, odigraćemo turnir za dva i po sata :). Još ako u 5ak padne sneg :( Znate kakvi su naši putari, njih sneg iznenadi i u decembru a ne smem ni da pomislim šta bi se sada desilo.

Možemo u subotu da napravimo neku online sesiju, da se izdogovaramo i možda da odigramo par mečeva čisto da vidimo ko je kakav (ovde više mislim na nas nubove), pa kasnije kada se budu pravile liste da budu što približnije. Da se ne desi da se najjači igrači sreću na početku turnira.

[mali offtopic]

I da, ko utiče na onu top 200 srbija listu? Nema me tamo, a po bodovima i ligi u kojoj sam, trebalo bi da me ima?

[/offtopic]

Link to comment
Share on other sites

Nije mi jasno kako je više ljudi došlo na prvi okup (15) nego što se sad prijavilo za turnir.

Što se tiče termina: rekli smo da ćemo da zabodemo datum i nek se ljudi organizuju. To smo i uradili, zašto sad pomeramo? Meni recimo ne odgovara sledeći vikend. Da li to znači da moramo da pomerimo za 2 vikenda? A šta ako i onda nekom ne bude odgovaralo? Neće doći svih 200 ljudi koji su na onoj srpskoj listi, to je sigurno. Ko dođe taj će igrati... Nije mi jasno šta sad pokušavate...

Link to comment
Share on other sites

Sredina decembra? Taman bi i domi dosao (odmah racunas gomilu iz ex-WC3 ekipe), Vladica valjda moze, Daut, Shmi (opet valjda) :D, ostali verujem da mogu da se prilagode jer se nisu izrazito bunili oko datuma turnira. Jos mozda iz Paracina podje jos par likova koji su se u medjuvremenu nalozili na sc2 pa sad vezbaju :)

2il0hza.jpg
Link to comment
Share on other sites

Shmi brate ja ne mogu ovaj vikend idem na svadbu kod extra ortaka tako da sam STVARNO sprecen da dodjem a daut i hico bi takodje mogli ali ne ove ned jel jbiga kako im ja kazem tako ce da dodju :D :P

napravi pool da bude bar 20-24 coveka da moze da se organizuje nesto ovo je debilno nas 13 da igramo sta ces winer losers da igras? :) hehehe

Ma Pusite Ga KraLjU Vladici Ekekekke :D :P :

Link to comment
Share on other sites

ja sam hteo da dodjem (isti dan ima neki turnir u doti u NS, pa bih se iskombinovao sa dotasima :D ), medjutim ne volim da se prijavim, ako nisam 100% siguran da cu se zaista pojaviti... realno brze stignem do NS nego do ceraka busom, ali nisam u fazonu da ispaljujem :D bez obzira na datum sama hicova pojava daje na znacaju i tezini... jos ako vladica sa svojim vezama moze da namami i stinga da dodje... huh... pa ima da se prijavim makar se turnir odrzavao u koreji :P

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...