Jump to content

Parlament Lan rezultati


prota_

Recommended Posts

  • Replies 211
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Gamersject je entity.

Hltv je bukovan na 16 sati. Sto ne radi zalite se njima. Ja sam uradio sve u mojoj moci.

Izvinjavam se protO, ja samo prema prethodnom turniru ;) sad cemo da vidimo da sredimo nesto xD

2nd post : BAJA kaze da kako iskoci svc_bad da Nomad dobije info kuci, ali verovatno nije kod kuce :D Takodje BAJA kaze da danas ceo dan imaju problema sa proxyjem, od jutros kukaju ovi Englezi sto imaju neki quali xD

Edited by DuHast

Du : "Evo ga Pajser na sredini... Snajper..."

freak : "A je l' ima pajser ili snajper?"

Link to comment
Share on other sites

pa brate sta da rade ? igra ko kako hoce ne mozes ti naredis nikome...

a ti si napravio acc da mu odgovoris :D,beans macko,ko te dira ? :)))

pa inace ne registrujem se skoro nigde ali kad vidim kako pricate ne razumem ko vam je sta radio...ja sponzorisem tu ekipu trude se treniraju i imaju pravo da igraju kako zele..

Edited by St3FaNbRe
Link to comment
Share on other sites

pa brate sta da rade ? igra ko kako hoce ne mozes ti naredis nikome...

pa inace ne registrujem se skoro nigde ali kad vidim kako pricate ne razumem ko vam je sta radio...ja sponzorisem tu ekipu trude se treniraju i imaju pravo da igraju kako zele..

Bolje neka treniraju neki sport ili na nekim ribama, mogu da se kladim da su debili ovako cim se klosare tako na igricama, a bice jos veci kad odrastu.

Link to comment
Share on other sites

brate i idzuo je igrao tako sa jednom ekipom pa im ovi vracaju a za to niko nista ne kaze ? nemoj tako da pricate... bolje pogledaj kako su grupe podeljenje i ko sta radi nego sto se zalite kako neko igra...kad pogledam a i b grupu, c i d smesno je mnogo a tek onaj cw sa newave nije u redu skroz

Edited by St3FaNbRe
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...