Jump to content

Football Manager 2011


Ste

Recommended Posts

Hulk najbolji spic u igri! Inace, sad sam zavrsio sezonu, prodao Briand-a, Gomisa i Lopeza. Doveo Vucinica, Hulk-a (4 utakmice vec 7 golova. UBIJA! Ali treba minimum 30milki za njega!) i Nasrija! Ostavio sam standardnog i sjajnog Bastosa kao levo krilo, opet ubija kao i prosle sezone. Odbranu nisam nista dirao, standardno Mensah i Lugano kao dc sa strane lovren i levo Cisokho! Na sredini Tulalan i Kalstrom, imam i izmenu Pjanica (razmisljam da ga prodam, vec ga Man City trazi za 23 milke) Prebijam sve redom :D

I sto kaze b2e.k1De/1/ <3 Marija, Hernandez, siguran dobitak. Dvoumio sam se izmedju njega i Hulk-a tj, gledao sam gde cu bolje da prodjem... :D

Sa Neymar-om preteruju ove sezone, traze mi 50miliona namerno necu te pare da im dam! Preporuka takodje i Defour i Alex Witsel za sredinu terena.

Edited by lawl_

:v

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 66
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Poceo pre neki dan sa portom, doveo vrsaljka, aleksiza sanceza, kadleca i sakiria, prodao sam nekoliko igraca, uglavnom za nekih 3-4 svakoga. Prvu tekmu sam izgubio od benfike u super kupu na penale, imao 2 crvena u regularnom toku, ali sam se nekako sacuvao do penala, do duse imao sam rezultat od 2-1 do 118. minuta :)

U prvih 6-7 kola lige imao sam 2 poraza, ali nakon toga sledi terorisanje ostalih timova :) Osvojio sam ligu u poslednjem kolu uz gol razliku 111:12 :) U ligi evropre sam dosao do finala (liverpul) prosavsi grupe sa prvog mesta (palermo, lokomotiva m i metalurgs liepaja:D), dalje izbacivsi steauu, fenerbahce, dinamo kiev i leverkuzen bez previse problema u svim utakmicama :D I onda u finalu sledi nevidjeno sranje :) Povedem 2-0, sabijao sam ih i dalje, daju mi neka dva gola posle prekida za 2-2, povedem 3-2 i onda badelj u 89min bam sa nekih 35 m za produzetke :( U produzecima isto nastavljam da ih teroririsem (sutevi na kraju tekme 28-9). U penal seriji sam imao 4 suta za pobedu, ali moji degeni masili, ukljucujuci i heltona na kraju :D

Sve u svemu zadovoljan sam sezonom, vrsaljko i sancez pun pogodak, kadlec isto, sakiri mi je vise vremena provodio na klupi nego u igri, pa ne mogu da ga ocenim :) Sancez na kraju sezone postigao oko 25 golova, falkao oko 35 i na kraju DEFINITIVNO NAJBOLJI NAPADAC U IGRI HULK (necete verovati ali je istina :)) 68. Okacicu nekoliko ssa za koji minut :)

liga-zon-sagres-informat.png

futebol-clube-do-porto-s.png

futebol-clube-do-porto-s.png

Edited by agrsv
Link to comment
Share on other sites

Daj ime te teme :D

Inace, potvrdjujem. Hulk je najbolji spic u igri. Ja ga ukombinovao sa Pastore-om (pastore kao advanced playmaker attack, svaki napada Pastore ili asistencija ili solo prodor). Zavrsio sam sezonu prvi, ali ispao u polufinalu LS od mutavog Intera -____- (Pastore i Hulk mi bili povredjeni za tu utakmicu i ispusio sam ga samo tako) xD

Sad planiram da dovedem Domenika Crisito-a i Sakhoa ako se bude imalo para :D

:v

Link to comment
Share on other sites

Stavicu sutra neke slike, idem sad pa nemam vremena.

Igrao sam sa Interom tri sezone, vodio Italiju godinu dana, dao otkaz, smorio sam se, zatim presao u Mancester u 2013oj, uzeo Urugvaj i bio treci na svetskom :D Grupa sa Italijom, Francuskom i Australijom, 3:3 sa Italijom, izgubio 1:0 od Francuske, i dobio Australiju 5:2 i prosao kao drugi zbog bolje gol razlike (Stuani dao gol u 90om za prolaz)...Trenutno sam Oktobar 2014, osvojio sam LS i PL bez neke muke, dobio komjuniti sild, izgubio u super kupu, dosta sam izmenio tim...

Na 11.1 db, Hulk, Yaya Sanogo i Khouma Babacar su ubedljivo najbolji napadaci, na 11.3 Hulk je vise AML ali i dalje sabija na obe pozicije.

Edited by OBL1
Link to comment
Share on other sites

Ja evo zavrsavam sezonu, povredio mi se Pastore 2 meseca -__________- Prodao sam Bastosa jebo mu pas mater bio je stalno unhappy i hteo da predje u "veci" klub... Dovodim sad Kaku za neke smesne pare i Balotelija za jos smesnije :D

:v

Link to comment
Share on other sites

Ja sam doveo Humberta Suaza za 1M i jos par talentovanih klinaca za male pare, usao u grupnu fazu lige evrope i u prvom kolu izgubim od Lokomotive iz Moskve 1:2, Fucile dobije crveni u 5 min, Hulk se povredi i poz :S Falkao dosta slabije poceo sezonu od Hulka, James Rodrigez odlicno igra, ne moze niko da ga zaustavi kada krene u prodor po levoj strani, doveo sam i Enca Maresku na free :)

Evo par slika od ove sezone :

fixturesa.png

marescak.png

hulkk.png

PAINT FTW :D

Edited by b2e.k1De/1/ <3 Marija

giphy.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...