Jump to content

Gigabit STEAM TOURNAMENT VOL.3


GGB

Recommended Posts

  • Replies 351
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ovom prilikom zeleo bih da prijavim ekipu iz Smed.Palanke " Belle Amie" naravno ako ima slobodnih mesta s obzirom da nismo pozvani i ako smo iz istog grada "hvala na pozivu"

Uplatu ce te dobiti direktno na ruke do dogovorenog datuma koji ste naveli gore.

Hvala jos jednom i vidimo se.

Belle Amie team jos uvek zivi :)

Intenet kaffe PsP3 Smed.Palanka Belle Amie Publick : 193.104.68.53:11111 Belle Amie CW :193.104.68.53:11112

Link to comment
Share on other sites

Ovom prilikom zeleo bih da prijavim ekipu iz Smed.Palanke " Belle Amie" naravno ako ima slobodnih mesta s obzirom da nismo pozvani i ako smo iz istog grada "hvala na pozivu"

Uplatu ce te dobiti direktno na ruke do dogovorenog datuma koji ste naveli gore.

Hvala jos jednom i vidimo se.

Belle Amie team jos uvek zivi :)

ma za vas se podrazumeva da ste pozvani ;) ipak belle je belle...uvek ste dobrodoshli ... :)

Link to comment
Share on other sites

DA li moze neka sveza informacija u vezi ekipa ko sve igra?

"Belle Amie l PSP 3"

Hvala

Ekipe ce biti update-ovane. Za sve informacije vezano za tvoju ekipu pisi propalo :P Sad moram da cutim da ne bi i ja dobio ban na publiku iako ne igram tamo :P jer kako je krenulo banovacete slovo g u nikovima :P Pozdrav brale pa se vidimo...

www.unitedbc.info

Link to comment
Share on other sites

Ekipe ce biti update-ovane. Za sve informacije vezano za tvoju ekipu pisi propalo :P Sad moram da cutim da ne bi i ja dobio ban na publiku iako ne igram tamo :P jer kako je krenulo banovacete slovo g u nikovima :P Pozdrav brale pa se vidimo...

BRale, mora platis kaffu sada sa sve kiselom vodom :)

Intenet kaffe PsP3 Smed.Palanka Belle Amie Publick : 193.104.68.53:11111 Belle Amie CW :193.104.68.53:11112

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...