Jump to content

LAN Turnir - Novi Sad


Recommended Posts

Voljan sam da organizujem turnir u NS-u ukoliko zelite, meni nije nikakav problem. Igraonica ima 40-ak mashina, 10 monitora 22" ostalo su 19", 8 originalnih sc2-ki. 100% od uplata bi ishlo u nagrade, odaberite dan odaberite vreme pa da se oprobamo. :)Bilo bi lepo da kazu svi koji bi doshli pa da vidim odprilike kakvo je stanje, turnir ce biti onakav kako se vi dogovorite tako da molicu shto vishe konkretnih predloga. gl hf :)

bnlsignature.jpg
Link to comment
Share on other sites

bilo bi dobro da moze i online (makar i sa uplatama) ko ne zeli da dolazi ili mu je daleko :)

Pa pazi iskreno da ti kazem kada bi bilo online van novog sada niko ni ne bi doshao, cilj mi je da se okupimo i malo druzimo i upoznamo... ajde davajte josh konretnih predloga, moze zeroxe iza prvog to je taman lepo mesec dana da se sve izdogovaramo....

bnlsignature.jpg
Link to comment
Share on other sites

Jedini pravi nacin da vidish koliko bi ljudi doshlo je da zagrizesh i organizujesh turnir. Naravno stavish da mesec dana ili 2 nedelje rok da se ljudi prijave i to je to. Tada cesh videti shta se deshava i koliko ce ljudi doci. A doci ce...samo izaberi dobar momenat kada prodju rokovi, kraj polugodja za srednjoshkolce i nemoj da je neka velika slava [:)]. Idealno subota :). Novi Sad je dobro povezan sa svim gradovima, potrudi se da saznash i objasnish ljudima kako se lako i jeftino stize do njega (a moze vozom iz bg za 250 dinara btw) i imacesh jedan lep turnir.

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

Nije bolje. Online turniri ionako mogu da se igraju za dzabe a imash ih 50 svaki dan internacionalnih. Zashto bi iko igrao solo srpski turnir? Kad mislish da se odrzava, sredom? Ako hocesh da iskoristish dobre dane mozesh samo kad i vec nekoliko cuvenih i masivnih turnira koji se odrzavaju redovno.

Uostalom LAN ne moze da se poredi sa online turnirom, jednostavno je bolji [:)].

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

Online sam pomenuoo zbog onih sto ne mogu docii......eto samo koliko da vidimo koliko ljudi igra Sc2 i koliko je zainteresovanih kod nas pa na osnovu toga bi videli jel to sve za neki LAN turnir, BtW ja sam veliki fan lan turniraa zato sto su jednostavno najacha stvar ..bilo bi dobro da se okupii dosta igracha na jednom mestu a za to cini mi se treba priprema zestokih :)

Link to comment
Share on other sites

Jebiga, moze da dodje ako hoce ali bolje bi bilo da neko organizuje turnir u Nishu. Zamisli nekog iz Novog Sada da dolazi u Nish =P.

BG i NS su dobro i jeftino povezani, Subotica i Smederevo takodje nije loshe, negde u tom krugu treba traziti vece LAN turnire.

Edited by Sting

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

smederevo prestonica! btw, sd je jako lose povezano sa ns-om, a ni sa nishem nije bolje, zbog toga sto je zeleznicki slepo crevo, a busevi se nedovoljni...govorim o direktnim linijama naravno, presedanja nisu bas prakticna...tako da to sto je geografski dobro locirano ne znaci mnogo nazalost

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Od ostalih gradova jedino NS nije loshe povezan, jer mozesh da stignesh zeleznicom shto je neuporedivo jeftinije.

Na nashu veliku zalost. Bilo bi super kad bi svakog meseca mogao po jedan turnir u svakom vecem gradu [:)]. Ili barem na tromesecje.

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

Najbolje bi bilo kada bi neko organizovao kvalifikacije unutar opstine pa gradova pa drzave :)

ali posto je to nerealno a u Barandi nema gde da se igra tako da je najbolje da se mi drzimo Novog Sada, Beograda ili Nis-a.

Juce sam bio kod Vuka u igraonicama (Mojo) i SC2 radi uzasno lose (ili kod mene kuci radi imba dobro) ali ono je bilo

totalno neigrivo na super low rezoluciji. Tako da ja preferiram online turnir bas zbog tog razloga.

Edited by vrhunski
Link to comment
Share on other sites

Najbolje bi bilo kada bi neko organizovao kvalifikacije unutar opstine pa gradova pa drzave :)

ali posto je to nerealno a u Barandi nema gde da se igra tako da je najbolje da se mi drzimo Novog Sada, Beograda ili Nis-a.

Juce sam bio kod Vuka u igraonicama (Mojo) i SC2 radi uzasno lose (ili kod mene kuci radi imba dobro) ali ono je bilo

totalno neigrivo na super low rezoluciji. Tako da ja preferiram online turnir bas zbog tog razloga.

U atgu radi pristojno koliko sam primetio.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...