Jump to content

pitanje


konfuzni

Recommended Posts

ono što sam ja imao prilike da vidim samo liči vizuelno na iPhone. Sve ostalo je kilometrima daleko. Kada probaš bilo šta da otvoriš shvatiš da nema ni 10% mogućnosti iPhone-a. Nema normalan internet 3G/GPRS modem (mislim da nema ni wifi), nema normalan browser, nema mail client, ima najosnovniji contact book (ala Nokia 3210), photo gallery baguje, mp3 baguje... Na aplikacije zaboravi, možeš da instaliraš neke Java aplikacije pravljene za druge ne-iPhone telefone (uz puno sreće) i to je otprilike to.

Ako ti treba telefon koji osim SMSa i Voice razgovora nema ništa drugo, a bitno ti je da izgleda kao iPhone, onda sve preporuke :D inače zaobiđi... Jedina pozitivna stvar koju mogu da smislim za taj telefon je što ima 2 SIM kartice.

osim, naravno, ako se nije pojavila neka nova Uber kopija iPhone-a koja je 100x bolja od ove koju sam ja koristio (zvala se valjda Ciphone).

Link to comment
Share on other sites

Burazer fura neku kopiju, kaze da ga super sluzi al pravo da ti kazem nisam preterano impresioniran. Dok sam je koristio nekih ned dana ovo sam zapazio: kamera zna da pobrljavi ponekad ali inace pravi fine slike, problemi sa drajverima na 7ici, TV mi se svideo al nekad zna sama da se ukljuci a i antena me jebavala u par navrata, baterija drizi nekih dva ipo dana sa par pesmica... Sve u svemu sve zavisi od kopije do kopije, konkretno ova sto sam je ja setao od 70e, koliko je buraz platio, nije uopste los izbor, mada opet napominjem na mene nije ostavila neki preterano pozitivan utisak.

Edited by dante`11

infidel

Link to comment
Share on other sites

Ovo sto sam skontao izasle su neke nove verzije iphone 4ke , i kada citam po drugim forumima uglavnom su podeljena misljenja , neki kazu super neki lose toga ce uvek biti. Al koliko sam mogao da provalim imaju i verzije sa wifi uslugom i videh neki review na tubu ne izgleda lose uopste , zvuk se super cuje i nije toliko spor :) jebem li ga al cena je oko 100e za taj novi i za wifi 115/20

Edited by CONFY

I wish that BACKSPACE works in life!.

 

76561197968543066.png

Link to comment
Share on other sites

Kupis iPhone repliku, kada shvatis koliko si sranje kupio uzmes i izgazis ga. Idemo dalje koji HTC telefon. Ako hoces da ides preko postpaid-a pogledaj u Telenoru HD 2, ima Win Mobile, ali na njega mozes da instaliras Android koji koliko sam cuo radi bruka. HD2 ti je u Telenoru valjda 18 000 za neki paket tipa 1400 din mesecno (ne znam da li je uracunat PDV ili ne).

Ako ti se ne uzima telefon preko postpaid-a juri HTC Desire ili iPhone 3GS ako nemas kesa za 4G.

Edited by gile23
Link to comment
Share on other sites

stani, covek je hteo da kupi iphone repliku a vi mu peporucujete da kupi desire pa cak i hd2? razlika u ceni je ogromna + hd je krsh zbog (ne) podrshke za android.

ako mene pitash kupi htc hero/legend polovan, za male pare.to sam ja uradio i u poredjenu sa otakovim iphonom 3gs (ja imam hero), ne bih ga menjao. jedino je iphone brzi, shto je i logicno. hero je generalno, po meni, bolji uredjaj (vishe nego duplo jeftiniji).

e sada ako uspesh negde da nadjesh desire uz neki paket(veoma teshko) - uzimaj

Edited by psy
Link to comment
Share on other sites

i kad mu pomeris onu ikonicu moras restart :D

zavisi od bilda do bilda sta fali, ali nijedan ne radi 100%

mms, bt, povremena zakucavanja, zeza radio (ne fm, nego radio rom) i tako! :D

Ko te to lagao da ne radi nijedan ? Posto nisam licno ovo probao, pitao sam sad jednog servisera i kaze mi da je instalirao na HD2 Froyo skinut sa XDA i da na telefonu ne radi samo izvestaj za SMS :).

Link to comment
Share on other sites

serviseri mobilnih su poznati po tome što nikad ne preuveličavaju, iskreniji od njih su jedino majstori za golf2

a to što ti je rekao da je skinuo sa xda je isto kao da ti je rekao da je skinuo sa interneta, jer se svi romovi tamo kuvaju

Link to comment
Share on other sites

Android na HD2 = bugzila.

Lepo napreduje development al kontam da treba jos malo pricekati neke stabilnije revizije.

Inace ako ti je kinta presudan faktor overi Samsung i7500. Ja sam ga nabavio preko oglasa za 100e, ubacio nightly build Froyoa i uzivam.

Nego ako ti nije hitno sacekaj da izadju ovi telefoni sa Windows 7 for phones. Tipa MS je stavio jako visoke kriterijume za telefone sa levo napomenutim OS-om ( 1GHz procesor, 5Mpix kamera, 512MB rama blabla) pa ako ni tu ne bezecujes nesto makar ce pasti cena ostalih telova :)

infidel

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...