Jump to content

Pitanje?


FreeDooM

Recommended Posts

Lik se vidi kroz smoke iz dva moguca razloga

1.Radijus dima jos ga nije prekrio

2.Moguce da igra na 16 bit - a

To crno kontam da je bomba.Zato sto u trainu na monitorima sa manjom hercazom kada udjes u izvesne delove mape tekstura se ponasa kao da si u mraku i objekti pa i igraci unutra pocrne.

A taj podebljani smoke je mesto gde je bomba pukla..

Eto..

fire.jpg

Link to comment
Share on other sites

Vidi se da kanter igras godinu dana nemoj vise da postujes ovde.

Kao 1 bomba ne moze biti tolike velicine i takvog oblika,jednostavan razlog to crno je jer se sa WH kroz dim providi bomba a ona tu stoji pa je stavljeno to crno.

Kao 2 lik mi je skroz nebitan a ovo sto ti kazes da je pukla,iza tog zida postoji sijalica koaj se ocigledno vidi sa wh pa je podebljano da se ne bi videla.

Link to comment
Share on other sites

Vidi se da kanter igras godinu dana nemoj vise da postujes ovde.

Kao 1 bomba ne moze biti tolike velicine i takvog oblika,jednostavan razlog to crno je jer se sa WH kroz dim providi bomba a ona tu stoji pa je stavljeno to crno.

Kao 2 lik mi je skroz nebitan a ovo sto ti kazes da je pukla,iza tog zida postoji sijalica koaj se ocigledno vidi sa wh pa je podebljano da se ne bi videla.

Kontam da nisi u pravu,wh nema veze sa ovim...

evo wh sa dimom doduse tuscan :

i mojne si bezobrazan.

fire.jpg

Link to comment
Share on other sites

pogledaj HLTV demo i vidi shta se deshava sa taj smoke dali je ta crna mrlja bomba ili ne, a koliko ja znam od izkustva deshavalo se puno da na smokescreenu uvjek gleda se sve iako nisam igrao na 16 bita a ovisi i shta fajl je slika zashto kad u paint sejvirash kao .jpg kvalitet se smanjuje i postaje uzas :D btw. ja mislim da ta mrlja je smoke, overi demo.

Edited by helius
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...