Jump to content

Parlament LAN by Matrix Gaming


ZOOM_

Recommended Posts

  • Replies 425
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Neces skupiti 32 ekipe

Prvo jer na spisku ima dosta ekipa koje kao sto je neko vec rekao, za svaki tur kazu opa bravo za org pisi nas, a lan u zivotu nisu videli.

+ sto je ostalo 10ak dana do pocetka tura. I sta fali 16 ekipa, 40 kompova i svako ce moci jos isti dan da stigne na bus/voz i da se vrati kuci u norm vreme. Sa 32 ekipe na 40 kompova bi bilo mnogo celjavo.

SJ

Link to comment
Share on other sites

Neces skupiti 32 ekipe

Prvo jer na spisku ima dosta ekipa koje kao sto je neko vec rekao, za svaki tur kazu opa bravo za org pisi nas, a lan u zivotu nisu videli.

+ sto je ostalo 10ak dana do pocetka tura. I sta fali 16 ekipa, 40 kompova i svako ce moci jos isti dan da stigne na bus/voz i da se vrati kuci u norm vreme. Sa 32 ekipe na 40 kompova bi bilo mnogo celjavo.

Ma to se zna kako ide , prijavim se i posle me boli uvo . Ne fali nista 16 ekipa ok ali onda ne bi bilo 40 compova . 32 ekipe trebaju da igraju u DVE igraonice na razlicitim lokacijama u NS , novosadjani znaju koja je gde . ( mada nije iskljuceno da bi se igralo u obe ) .

U principu ce se sve odrzati , ali sam zeleo da izguramo 32 ekipe .

I sa 13.5 ekipa bi mi organizovali turnir , nije problem . Zeleli smo da sve ispadne kako treba .

U principu , odrzace se i ako se ne skupi 32 ekipe , uz odredjena korigovanja , koja nece bitnije uticati na ucesnike ( bice obavestenje ) .

Ali mi je drago da bar neko kaze : " Organizujte da se igra !"

Svaka vam cast !

Sve u svemu ako se bude menjala konstrukcija turnira , ekipe koje su se prijavile ce moci da odustanu , bice im izvrsen povracaj novca , uz izvinjenje .

Edited by Parlament ZOOM
Link to comment
Share on other sites

od 16 do 23 ekipe,stavis 4 grupe,a od 24 do 32 stavis 8 grupa i sabijaj,ako uplati manje,vise...

:)

i nabudzis prvu nagradu samo ako bude vise od 16,ili vise od 24 i to je to,ne moras menjati na 5k upad...

glglgllglllllllll

Edited by clan+Lotta

kbp//Lotta

Link to comment
Share on other sites

Dajem pet eura da ce lotta 2 dana pred turnir da pita dal moze pare na ruke. :D

I nemoj da menjas ufur. Ako promenis ufur bice aj promeni ovo, aj nas stavi vamo, ajde ovo, jel mozemo mi ono. Plus sto mi se ne radja dodatnih 1k dinara. Fuck that ...

Link to comment
Share on other sites

Proto znam ja sve to :) Moze sve da se menja ali ne zelim ja da menjam nego oni koji igraju . U principu kostur , sistem turnira nece moci niko da promeni . Verovatno ako bude moralo ce se izaci u susret oko satnica ( ako mora ) . Pocinje sve u 11 h ujutro !

Link to comment
Share on other sites

Je li sta pricas to sad sine ? Kakvo povecavanje ufura, kakve promene da cela nagrada ide u prvo mesto ? Koje muda sarme??! Izbacio si ceo info za tur odavno, i jedino sto mozes sad da promenis su nagrade zbog broja ekipa koja je uplatila i to ti je to

Ajd raspitaj se malo kod Du-a ili nekog ko je pravio turnire do sad, i pitaj ga kako sve to ide...

SJ

Link to comment
Share on other sites

Je li sta pricas to sad sine ? Kakvo povecavanje ufura, kakve promene da cela nagrada ide u prvo mesto ? Koje muda sarme??! Izbacio si ceo info za tur odavno, i jedino sto mozes sad da promenis su nagrade zbog broja ekipa koja je uplatila i to ti je to

Ajd raspitaj se malo kod Du-a ili nekog ko je pravio turnire do sad, i pitaj ga kako sve to ide...

Ja samo predlazem . Nista nije menjano . Predlazem samo .

To "sine" nije lepo da kazes starijem od sebe .

Nista nece biti menjano ako se ne sloze ucesnici .

Sem toga promenjeno je za trece mesto , da nema nagradu .

Ucesnicima se smatra ekipa koja je prijavljena za tur , osnosno ekipa koja je uplatila ufur .

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...