Jump to content

Matrix Counter-Strike tournament


prota_

Recommended Posts

  • Replies 172
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

pa ti isti sponzori za eswc za malo da ne daju eu4iu-ji da idu =D

Uki, mislim da je bitno sta je bilo, a ne sta je moglo da bude :) Realno, ti i ja bismo napravili ekipu i osvojili ovogodisnji WCG SERBIA QUALI DA SMO HTELI! ZAR NE? :D

Du : "Evo ga Pajser na sredini... Snajper..."

freak : "A je l' ima pajser ili snajper?"

Link to comment
Share on other sites

Uki, mislim da je bitno sta je bilo, a ne sta je moglo da bude :) Realno, ti i ja bismo napravili ekipu i osvojili ovogodisnji WCG SERBIA QUALI DA SMO HTELI! ZAR NE? :D

Pa da se neka druga orga nije iscimala i dala kolko god je trebalo para ne bi eu4ia isla od organizacije eswc-a :)

^.^

Link to comment
Share on other sites

Pa da se neka druga orga nije iscimala i dala kolko god je trebalo para ne bi eu4ia isla od organizacije eswc-a :)

ovako sto se tiche ESWC-a da pojasnim par stvari sta se izdesavalo lik nije platio licencu a organizovao je turnir , da bi organizacija iz Pariza posle rekla ne treba da se plati licenca posaljite ekipu samo na turnir. Posle cega su oni prvo rekli da ce biti organizovan bus i da ce se ici busom da bi dan pred put rekli nema busa dacemo vam pare pa idite kolima i na kraju su dali soble-u na dan puta 400 maraka da iznajme auto i o svom trosku odu za pariz ... sa 400 maraka su trebali da iznajme auto na 7-8 dana koliko su proveli tamo dodali su josh para on i cage i iznajmili megana da bi kako tako presli tih 3000 kilometara tamo i nazad ... da ne kazem koliko para je otislo na gorivo ...

Edited by Dejan J.

lA DPS FAMILY

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...