Jump to content

Top 8 lista najboljih Srpskih SC2 Igraca


Recommended Posts

Najbolji bronzani igrac ikada, sjajno :) Samo napred momci, srecno u partijama, pa da gledam malo top riplejeve sa vama, muka mi idre i kompanije hahaha :)

Btw ja malo drao kao nesto u bronzi i odma mi dao neke gold i platinum igrace za koje realno nemam dovoljno skilla, a pogotovo sto me je razlika u igri protivnika tek negativno iznenadila, navikne se covek da igra sa slabijim igracima jbg. Bice bolje ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 54
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

realno viljuska je bog! poceo ja da kombinujem... da failujem 8 pool i ostalo... izgubio nekoliko meceva... i dobio jedan... promote u DIAMOND! haha... kako je izbola igra iz beton lige u prvu ligu! nazalost bio sam oko 15i na svetu u bronzi... nisam uspeo da budem najbolji od najgorih :D

Link to comment
Share on other sites

koji ti je id, da pikamo nekad kad si online

btw, po ovom njihovom bangavom rankingu ispadam 35k u svetu...nesto mi je to suvise dobro za moj skor, koliko uopste ukupno ljudi igra na bnetu?

http://www.sc2ranks.com/eu/277245/Dule

Hah dule nobe ja sam #26,523 ti na svetu! I pico mislim da sam te dodao, a nema te nikad online.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

meni se baguje nece da prikaze 1v1 :)

Furthermore, once players can survive for a few seconds, it tends to force everyone to worry about defenses once again. Will resilience make enough of a difference? That is something we are discussing right now

I'd hug you but I can't do that while strangulated.

using a snare breaker and a purple costume doesn't prevent dps btw.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...