Jump to content

Premier League 2010/11


konfuzni

Recommended Posts

jebote, kolika kolicina nepravde postoji na ovom svetu..

Dejan Stankovic kaze - nije mi dosta bilo nekoliko skudeta, liga sampiona, brdo para..nego sam cak prevario i dobio traku u odsustvu Havijera! nosio sam kapitensku traku prvaka evrope..a onda kad ni to nije bilo dosta - onda sam zadao najveci udarac!

http://www.sportske.net/vest/medjunarodni-fudbal/dejan-stankovic-u-idealnom-timu-stranaca-serije-a-29786.html

i on ce pricati svojoj deci koliko je mocan..a posle ce da se pogleda u ogledalo i da kaze sebi `jebote dejane koji si ti car postao a ne znas da igras fudbal, svaka ti cast`

moram ovo da stavim i na PL topik da bi sto vise ljudi primetilo uspehe srpskog heroja! jos samo kad bi znao jos nesto osim zvekanja lopte iz sve snage..

Edited by GibanicA
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

On je zahvaljujući tekmi protiv Kajzerslauterna postao car.

Dalje, u Laciu je pravio čuda, u reprezentaciji je generalno pružao slabe partije, al to je više zbog trenera koji su od njega očekivali da bude plejmejker, da daje golove, izvodi slobodnjake i sl.

Solidan je zadnji vezni, korektno igra u Interu.

Šta ćeš više?

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Lepo je na indexu bio prevod objašnjenja zašto su tako birali. Znači, imao si previše napadača, ofanzivnih veznih i slično.

Evo, ajd da probam da se setim svih dobrih napadača u kalču samo u zadnjih 20ak godina

Vieri, Mancini, Sinjori, Masaro, Roberto Bađo, Salas, Van Basten, Batistuta, Ibrahimović (voleli ga ili ne), Eto (koji jeste kratko u Italiji, al ostaviće sigurno pečat ako ne ode skoro), Milito, Ravaneli, Zola (ajd da kažemo da je napadač, igrao je i veznog), Ronaldo, Tomas Brolin, Faustino Asprilja, Adriano, Žorž Vea, Krespo. I ko zna koga sam sve još zaboravio i naravno ne moramo svi da se slažemo oko izbora, ali ima ih koliko hoćeš

A koga pamtiš na poziciji zadnjeg veznog/centralnog veznog, a da je igrao u kontinuitetu ko Deki?

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

ovo je idealan tim stranaca, tako da vijerija, sinjorija badja i ostale ne mozes da svrstas u tu listu :)

svakako da je omar trebao da bude u idealnih 11. i zhorzh vea, svakako

ja sam gore napisao "svih" jer je mnogo lakše napraviti idealan tim ako juriš napadače, krila i ofanzivne vezne. Čak bi u Italiji bio ogroman spisak i za odbranu, samo je centralna sredina tanka :)

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

a dejo savicevic? :)

Koliko se ja dobro sećam, Dejo je igrao polušpica ili ofanzivnog veznog

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

al znaš da hejtuješ i da kažeš da ne zaslužuje

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

a cekaj jel se zajebavamo ili sta? da li ima boljih od stankovica na toj poziciji? pa nema 5 nego bar 20..mislim ja ga gotivim ovako radi fore ali on je realno poluprosecan igrac koji je abnormalno uporan, stvarno trenira ko konj i imao je punopuno srece..na ovu lsitu je dospeo nekom velikom salom..

evo vec ste neke pomenuli usput koji su se morali naci na toj listi, makar i izvrnuli formaciju naopacke..Zidan, Nedved, Dijego Pablo Simeone, Djorkaef, Veron pa i Emerson je imao vrhunske sezone u romi i juventusu! da ne idem dalje sa izostavljanjem Lotara Mateusa, Klarensa Sedorfa, Matijasa Almeide, Edgara Davidsa, pa i Rud Gulit je igrao vezu neko vreme..(ne sumnjam da je bio bolji od dejana:)..

Link to comment
Share on other sites

a cekaj jel se zajebavamo ili sta? da li ima boljih od stankovica na toj poziciji? pa nema 5 nego bar 20..mislim ja ga gotivim ovako radi fore ali on je realno poluprosecan igrac koji je abnormalno uporan, stvarno trenira ko konj i imao je punopuno srece..na ovu lsitu je dospeo nekom velikom salom..

evo vec ste neke pomenuli usput koji su se morali naci na toj listi, makar i izvrnuli formaciju naopacke..Zidan, Nedved, Dijego Pablo Simeone, Djorkaef, Veron pa i Emerson je imao vrhunske sezone u romi i juventusu! da ne idem dalje sa izostavljanjem Lotara Mateusa, Klarensa Sedorfa, Matijasa Almeide, Edgara Davidsa, pa i Rud Gulit je igrao vezu neko vreme..(ne sumnjam da je bio bolji od dejana:)..

ko što je rekao Stija, od svih tih koje si naveo, zadnji vezni su bili Simeone i Emerson, i po meni Deki je ostavio veći trag od obojice. Davids je još od Ajaksa igrao centralnog (ispred Ronalda de Bura)

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Ovde svega ima, najmanje diskusije o PL...

Ontopik : Bas mi je bilo drago kad je Liverpul izgubio od Blekpula 1 : 2 ...

Jovanovicu bi bilo najbolje da ode iz Liverpula, ne znam uopste ko'i je kurac trazio tamo..

Da li biste ikad verovali u reci i pesme moje, da vam u intervjuima zvucim poput Viki, Miki, Stoje, da sam nepismen k'o majmun, besprizoran poput proliva, da sam isti kao oni, zar bih bio POBUNA ?

Link to comment
Share on other sites

evo kako niko od onih koje je gibanica naveo (osim simeonea) nije dm

http://en.wikipedia.org/wiki/Edgar_Davids

http://en.wikipedia.org/wiki/Emerson_Ferreira_da_Rosa

http://en.wikipedia.org/wiki/Lothar_Matthäus

http://en.wikipedia.org/wiki/Matías_Almeyda

mozda ne znam puno o ovome, ali znam da jedan dejan stankovic ne moze biti u prvih 11, pa sve da izmisle novu poziciju

The thing's hollow — it goes on forever — and — oh my God — it's full of stars!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...