Jump to content

GODFATHER DOTA TOURNAMENT NIS


krlee

Recommended Posts

  • Replies 104
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

lepo receno :) tacno je sve to, jednostavno Srbiji treba vise lan turnira da bi napredovali, i meni samo nije jasno to sto ljudi odvajaju toliko vremena za dotu online, tipa 6-7 sati dnevno , a ne mogu da dodju na 1 lan u 3 meseca. Ali dobro, svako ima svoje razloge, nadam se da ce se to popraviti i dici nivo igranja Dote na visi nivo.

KrLe @ SK-Gaming

PLESEM PO TERENU !!!

Link to comment
Share on other sites

A ja sam bas planirao da dodjem...Pih...

Septembra organizujte,kad deca krenu u skolu i ne uce nista,a ovi sa faksa dok jos nisu krenuli na faks,pa valjda nece ni da uce..haha

Da li biste ikad verovali u reci i pesme moje, da vam u intervjuima zvucim poput Viki, Miki, Stoje, da sam nepismen k'o majmun, besprizoran poput proliva, da sam isti kao oni, zar bih bio POBUNA ?

Link to comment
Share on other sites

jednostavan odgovor je : Svi mogu da treniraju po 6-7 sati dnevno na netu i ne plate nista,a da se iscimaju na lan treba im oko 50 evra (za ove odozgo - NS,BG itd) a nagrade su bedne i ne isplati im se , pogotovu sto se prva 2-3 mesta znaju unapred :D

kad bi bilo malo vise promo turnira,kao sto su nekada u CS-u bili,npr 200-300 dinara po igracu uplata a nagrade po 1k evra za prvo 500 drugo 200 trece i cetvrto dobije nekog bednog misha i podlogu,i kada bi neko bio pametan da nadje sponzora za sve to,naravno kao sto je i nekad bilo pametnih,e tek tada cete moci da ocekujete vise ekipa i bolje turnire sa vise fan-a

sto bi jednom davno Bigfill rekao...Nekada su se turniri pravili kao cista promocija igraonice,a ne kao sada iz licne koristi...

Link to comment
Share on other sites

Uf jebote.. taman sam za onog hteo da kazem da je ko timeismani, kad otvorim novu stranicu ono receno..

Taman sam hteo da napisem zasto ljudi sede kuci i online igraju i zasto je cimanje i da turnir treba da bude sponzorisan od strane neke radnje za compove kad ono mudri Marko Tomic sve objasnio.. i reko taman cu da bacim komentar na njegovo izlaganje, kad Filip Trajkovic bla bla... bla bla

I TAMAN, pomislim kako nema Damjana Petrovica i kako bi mogao neku njegovu frazu da upotrebim kao krunu na sve postove, kada se javio Jovan Milosevic...

Smorio sam se u Beceju, idem ovih dana u Novi Sad pa cu da vidim za tu PROMO varijantu turnira.. ako ne .. shufle players.... Hvala ti jos jednom Viktore Knezevicu sto si ga izmislio.. HFgl all

Link to comment
Share on other sites

Kamdr vam se stau,mnogo kenjate..

Organizatori,mozemo li znati otprilike datum odrzavanja turnira??

Da li biste ikad verovali u reci i pesme moje, da vam u intervjuima zvucim poput Viki, Miki, Stoje, da sam nepismen k'o majmun, besprizoran poput proliva, da sam isti kao oni, zar bih bio POBUNA ?

Link to comment
Share on other sites

Kakve to veze ima sa mojim prethodnim postom??Ae odjebi ako ne znas nista pametno da kazes,ne siri mi mrznju ovde..Ja sam ljudski pitao organizatore..To sto imate probleme sa drugima,resite sa njima,ne mesaj mene u vase rasprave..

Da li biste ikad verovali u reci i pesme moje, da vam u intervjuima zvucim poput Viki, Miki, Stoje, da sam nepismen k'o majmun, besprizoran poput proliva, da sam isti kao oni, zar bih bio POBUNA ?

Link to comment
Share on other sites

Uf jebote.. taman sam za onog hteo da kazem da je ko timeismani, kad otvorim novu stranicu ono receno..

Taman sam hteo da napisem zasto ljudi sede kuci i online igraju i zasto je cimanje i da turnir treba da bude sponzorisan od strane neke radnje za compove kad ono mudri Marko Tomic sve objasnio.. i reko taman cu da bacim komentar na njegovo izlaganje, kad Filip Trajkovic bla bla... bla bla

I TAMAN, pomislim kako nema Damjana Petrovica i kako bi mogao neku njegovu frazu da upotrebim kao krunu na sve postove, kada se javio Jovan Milosevic...

Smorio sam se u Beceju, idem ovih dana u Novi Sad pa cu da vidim za tu PROMO varijantu turnira.. ako ne .. shufle players.... Hvala ti jos jednom Viktore Knezevicu sto si ga izmislio.. HFgl all

I TAMAN koga boli kurac?

odjebi trolino vise od mene

srešćemo se mi u jednoj mračnoj ulici...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...