Jump to content

Starcraft 2 Replayevi


Recommended Posts

  • Replies 265
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zashto stalno ljudi igraju ovu nubovsku taktiku? Evo nishta posebno od mene,Mogo sam i brze da zavrshim ali poshto je lik smarao morao sam da oduzim ne bi li ga smotio...alli lik nije hteo da odustane.NOOB!

Evo novi link. http://www.zshare.net/download/8274621342569262/

Mogao si ga onesposobiti, vec pri prvom proboju sa zerlingzima trebao si samo ici pravo na njegovu bazu, unistis mu radilice i nexus i nema pare za kenone.

Sledeci put moras da angazujes neku radilicu za skauting sluzbu ! LOL

Dobro si izvukao one mute, ali lik je totalni nub imao je tipa dva zilota i 20 radilica na mapi OMG !

Link to comment
Share on other sites

Zashto stalno ljudi igraju ovu nubovsku taktiku? Evo nishta posebno od mene,Mogo sam i brze da zavrshim ali poshto je lik smarao morao sam da oduzim ne bi li ga smotio...alli lik nije hteo da odustane.NOOB!

Evo novi link. http://www.zshare.ne...74621342569262/

Brate u kojoj si ti ligi?? [b)] Zashto nisi napravio 2 spine-a pored hecha i zavrshio posao? Jel znash shta znachi rech skautovanje? Nemoj da se uvredish, ali ova partija je malo retardirana... [;)]

Show must go on

spearvstank.gif

Link to comment
Share on other sites

no no no.

everybody copies, and than become better than the copy!

...and then becomes better than the original? Verovatno si to mislio tj, to hteo (tako) da napishesh... Naravuchenije: Nemoj kucati na engleskom ako ga ne znash i ako ne znash pravopis.

@Fantazio. Shto reche, chovek, gledaj repove. Tu mozhesh da vidish shta je baja radio u odredjenim situacijama u kojim si se ti nashao. Shto se tiche, provaljivanja zashto je neki pro uradio neshto, mozhda cesh provaliti zashto je to uradio a mozhda ne. U sluchaju da ne proavlish, slobodno pitaj ovde pa ce neko rado da ti odgovori.

Edited by Rema

Show must go on

spearvstank.gif

Link to comment
Share on other sites

...and then becomes better than the original? Verovatno si to mislio tj, to hteo (tako) da napishesh... Naravuchenije: Nemoj kucati na engleskom ako ga ne znash i ako ne znash pravopis.

@Fantazio. Shto reche, chovek, gledaj repove. Tu mozhesh da vidish shta je baja radio u odredjenim situacijama u kojim si se ti nashao. Shto se tiche, provaljivanja zashto je neki pro uradio neshto, mozhda cesh provaliti zashto je to uradio a mozhda ne. U sluchaju da ne proavlish, slobodno pitaj ovde pa ce neko rado da ti odgovori.

to kao kada se igram sa chessmasterom... dobijes ponudjene odgovore sta je neki velemajstor odigrao kao sledeci potez... sedim 2 sata i ne mogu da se odlucim... od ponudjenih odgovora ne zna se sta je genijalnije... i onda kada omasim odgovor jos 2 sata sedim i citam iznova i iznova ZASTO??? konacno se smorim i iskompleksiram zato sto skapiram da mogu mozak da bacim u djubre :DDDDDDDD

Link to comment
Share on other sites

realno :)

sve se zasniva na decision making skilz & dobrom iskoriscavanju apm-a.

...and then becomes better than the original? Verovatno si to mislio tj, to hteo (tako) da napishesh... Naravuchenije: Nemoj kucati na engleskom ako ga ne znash i ako ne znash pravopis.

ko je tebi drm'o kavez jutro?

pisem trenutno disertaciju.

na akademskom nivou.

zato sto...

studiram u londonu.

to ti dovoljno govori o mom nivou engleskog.

forum nije akademski papir - vec medium izrazavanja, i ako oces da pametujes tako jebeno onda skontas da je the copy metafora za prolazno stanje skilla i mentaliteta u kome se igrac nalazi dok kopira. stil pisanja...

i btw. pise se naravOuchenije: nemoj da pravis takve glupe zakljucke - pogotovo ako vredjaju i odaju utisek tvoje arogantnosti, samo dajes uvid drugima u tvoju maloumnost: prateci tvoju logiku mogao bi da ti odgovorim: nemoj kucati na srpskom ako ga ne znas, tj ne znas pravopis.

a sada dosta. ako imas problem sa mnom - a ne zato sto si ustao na srednju nogu i svet je jedno mnogo lose i zlo mesto koje te iritira - pmuj me.

Edited by Knocknock
Link to comment
Share on other sites

@Knocknock Izvinite Dr. Primarius iz Londona, mozhda i jesam ustao ne srednju nogu. To i nije toliko bitno. Inache nemam obichaj da ovako prozivam.

Nemoj kucati na engleskom ako ga ne znash i ako ne znash pravopis.
Izvini. A to shto je forum medium izrazhavanja treba da znachi da svi na njemu trebaju biti nepismeni? Pizdim kad vidim da ljudi ne znaju kad se pishe odvojeno ne, veliko- malo slovo i najgore od svega jeR i jeL. Pizdim jer cemo sutra prichati meshavinu retardiranog srpskog i engleskog jezika. Ja mozhda otkucam neki typo ili ne znam svaku rech u rechniku, ali to ne znachi da ne znam pravopis.

everybody copies, and than become better than the copy
Kao prvo si otkucao a umesto e. A drugo mi bash (i dalje) nije jasno. "Svi kopiraju pa postanu bolji od kopije"? Zbog toga sam reagovao...

realno :)

sve se zasniva na decision making skilz & dobrom iskoriscavanju apm-a.

Prave odluke u pravo vreme jesu mozhda i najbitniji faktor. Treba imati dobar pregled igre. I dalje vezhbam da vishe gledam mini mapu nego sebi u bazu. [:)]

Edited by Rema

Show must go on

spearvstank.gif

Link to comment
Share on other sites

nije poenta u londoniusu. jedem spagete i ne izlazim iz kuce. nema tri sunca niti da pare padaju sa neba - pada kisa. mnogo lagodnije i lepse zivim u BGu.

poenta je u jeziku :>

da u ishitrenosti je trbealo then, ne than ;> no, nisam obratio paznju

recenica se bazira na procesu usavrsavanja.

vecina igraca kada pocne da igra, pored igranja krene da gleda repove boljih igraca. medjutim nema dovoljno licnog iskustvada da kaze, aha ovo ne moze drugacije ili ovo moze i ovako. nema dovoljno odigranih partija, isprobavanja i iskustva za veliki broj razlicitih scenarija / razlicitih pristupa.

pokusa da shvati sta zasto kako bolji igrac radi, ali ne moze da razume sve potpuno - jednostavno nema ceo algoritam u glavi - koji dolazi ili iz ogromnog broja odigranih partija (dobro analiziranih), ili iz mnogo gledanja repova (opet nema faktor 'ja' - proces ucenja kroz isprobavanje).

I onda, posto je sve to naravno kompleksno, onda napravi sliku o kako, sta, strategije, playstyle itd., ali se uglavnom ne bazira na licnom iskustvu, niti na realnom poznavanju igre. te je iluzorno znanje, kopija boljih igraca.

No, u svakom slucaju mu pomaze zato sto je to shlag sa torte, necije duge analize, iskustva, vezbanja itd,

medjutim cim se scenario malo promeni (a on nije video replay kako) on ne moze da odigra kako bi pro odigrao zato sto je njegovo realno znanje (bazirano na iskustvu) iluzorno.

Te gubi, medjutim, kroz to dobija iskustvo, i dublju analizu igre. Kroz takav proces, pocne da analizira ono sto je radio, kopirao slepo, i pocne da menja to prema njegovom razumevanju igre.

razvije bolje razumevanje bazirano na iskustvu koje je bolje nego iluzorno razumevanje koje je dobio kopirajuci druge.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...