Jump to content

WTB Mage/DK [Horde]


Magiran

Recommended Posts

Pozdrav svima ,

Evo ja sam ove novi pa da se malo raspitam i kupim nekog lika (80 ofc) mora da bude Horda, ako je na Defias Brotherhood-u jos bolje a moze i na Dunemaul. Gear nije mnogo bitan ali mora da ima epic-e. Da ima vise od 600g i da ima barem neke Achivemente. Ja sam vec pre igrao WoW nedelju dana pre nego sto je izasao TBC igrao sam na Outland-u i moja guild-a je prva ubili Illidana ( malo da se hvalim sta sam dositgao :P) zatim sam otisao na WoTLK i tu sam zastao na lvl 72 jer mi je dosadio WoW onda sam prodao ACC za 20e i opet kupio od tog lika posle nekih 6-7 meseci i napravio DK-a i njega lvl do 80 i Mage-a isto. Onda sam opet prodao Acc i otada ne igram pa sada mi se opet zaigrao a ovaj lik nece opet da mi proda acc >.<.

Kontak : 063/ 129-00-76 samo SMS necu se javljati na pozive.

MSN : aki_arsic@yahoo.com

Cena : Ako moze ispod 50-60e

Link to comment
Share on other sites

Napisao si na pocetku da bi da kupis lika ali kako sam ja shvatio tebi treba acc...Ja imam mage-a na Dunemaul Blood elf lvl 80 gear je oko 5000 tako da bi morao jos malo da nagirujes da bi mogao u neke ozbiljnije raidove ali zato imas tailoring 450/450 uz sve icc recepte... cena je oko 150e ali bi morao da ga prebacis na svoj acc posto ja na mom imam i warra lvl 80 5700 gs koga ne bi da prodajem.

Link to comment
Share on other sites

prvo nisam se tebi ni obracao

a drugo to sto ti imas razloga da pravis novi user name svaki put kada pravis novi topik je jako zanimljivo i ja nemam nista stim tbh napisao bi svakom random cikici istu stvar

a u slucaju da to nije tvoj "forum alt" onda produzi slobodno dalje

Link to comment
Share on other sites

pa ne vidim kako se osecas prozvanim onda ako sam ja nekome drugom kenjao u ovom slucaju

na tvom topiku sam quote-ovao samog sebe i ti si rekao sta mislis povodom toga i onda sve je bilo ok

jedini problem koji ovde postoji trenutno je prica koju pokusavas da proguras da bi kupio lika za 50e kako svi characteri toliko vrede

Link to comment
Share on other sites

Slusaj brate,ja pratim ovaj site vise od godinu dana,nisam ni rekao da svi charteri toliko vrede,vrede vise,ja hocu nekog da je 80 lvl ne zanima me kakav gear ima,nek' je juce uzeo 80,samo ti to ne razumes,a pravis se pametan i na svim "50e"postovima pises kako se pucamo u vene,pa pucnem ti ga kevi

Fuck,ostao je drugov accaunt ulogovan -.-

Link to comment
Share on other sites

Jedan je moj,a ovaj nile na kome i sada pisem da bih ti pokazao da si klasicno dete,koje nema sta da radi,dokono je,pa se izdrkava preko interneta na drugima...ovo je account mog druga koji je pravio post od mene kuci,a "Aleksa.Stojke" je moj,tako da ne vidim problem,jesam scammer,kako si znao e? o.O

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...