Jump to content

slike forumaša


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

jos samo da su im ribe tako dobre

btw daki jesi sad gaster, ono, ides u kafanu na cecu, u beloj kosulji i lomis case od rakije? :)

nop. ne idem nigde, poneku subotu se odvucem na pivo u neku birtiju blizu mene ali i to retko.

jednom sam otisao na takvo 'srpsko' mesto kad sam tek stigao i prilicno mi se smucilo.

em sto je preskupo (ej ulaz 30 franka, 2 vodke i energetsko jos 40, kad su mi doneli racun shvatio sam koliko je to sve wrong), em sto je masa bas onakva kako ju je corba opisao.

Nego reci mi, kako je na ETH-u sto se tice kvaliteta studija i zivota uopste?

pa ako ti treba first hand utisak, onda ne mozhesh ochekivati da dobijesh informaciju kad opljunesh nekoga :P

opljunuo me je? dante, ne dam utisak!

Edited by kasandro
Link to comment
Share on other sites

nemoj tako pesmo. Ko je voleo decu vishe od Majkl Dzeksona? :)

a sad ozbiljno pitanje - koliko su imala godina deca, koja sa jedne strane znaju ko je Majkl Dzekson a sa druge im trebaju animatori?

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

nemoj tako pesmo. Ko je voleo decu vishe od Majkl Dzeksona? :)

a sad ozbiljno pitanje - koliko su imala godina deca, koja sa jedne strane znaju ko je Majkl Dzekson a sa druge im trebaju animatori?

pazi, mi radimo rodjendane za uzrast do 13 godina. Cigra, pored rodjendana, radi i programe za odrasle, odnosno team buildinge za kompanije. Tako da, igre koje postoje su stvarno vrlo zanimljive, samo je potrebno da ljudi nemaju nekog srama, i da dozvole sebi da se zabave.

ovde konkretno su u pitanju stranci, tj klinac se zove Rodeon i ima 10godina, a OPSEDNUT je Majkl Dzeksonom. Ako uspem da nadjem snimak, da vam pokazem kako mali djuska, sve pokrete je skinuo, neverovatno.

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

jel mu se ćale zove ATI ? :)

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...