Jump to content

Savrsen WoW akaunt


Makondo

Recommended Posts

Night Elf Hunter, dual talents, 5.9k PvE gs(gs je mogao da mi bude 6.1k ali sam stavljao iteme sa najvecim dpsom, a ne gs-om)

u gildi sam u 60% slucajeva bio prvi dps u 25 i 10man raidovima, uvek u top 3, a dps ide i do 12-13k na bosu u icc

full PvP gear, mislim da mi je 5.6k gs sa njime

skinning 450/450

lw 450/450 (mnogo recepata, 4-5 icc)

cooking 450/450 (ima 80-90% lk recepata)

first aid 450/450

fishing 330+/450

epic flying

maunti: Black Drake, Bronze Drake, neki slon i medved i najbolji maunt u igrici SEA TURTLE http://www.warcraftmounts.com/mounts/seaturtle.php

i sigruno ima jos mnogo sitnica kojim cete da se obradujete na ovom charu, ne igram wow mesec dana pa ne mogu svega da se setim

a da, 50+ warcraft vanity pets

elixira, potiona, matsa i drugih gluposti, u banci, u vrednosti od barem 3k golda(realno mislim da je oko 5k)

Human DK Tank, dual talents, 5.7k PvE gs, 47k+ hp

par PvP itema

JC 450/450

Minning 450/450

u banci ima kamencica za JC i matsa od minninga, u vrednosti od mininm 1.5k golda

Night Elf Druid, 71lvl

Enchanting 445/450(ima vise nego dovoljno matsa da se nabudzi do maximuma ali ja sam hteo sa tudjim matsima da nabudzim pa nije na maxu)

Glyph Mastery 450/450

puna banka matsa za enchanting i scribing u vrednosti od minimum 1.5k

Night Elf Priest, lvl 10

tailoring 150/450

uz sve ovo dobijate i:

15k+ golda na svim charovima zajedno(mislim da je 18k+ ali nisam siguran)

game card za 2 meseca

BANK CHAR sa matsima od minimum 5k golda(rekao bih da je realno lagano 10k+)

minimum 6 Hierloom itema

i sigurno jos mnogo sitnica koje zaboravljam kojima cete da budete prijatno iznenadjeni

prvi sam vlasnik, i akaunt je budzen s ljubavlju :D

zanima me samo prodaja akaunta za novac

cena: 300e

OZBILJNI KUPCI javite se ovde na pm za link ka armoriju, kontakt telefon ili skype/msn

Link to comment
Share on other sites

vidi ga on :D

cek, nisam mislio NAJBOLJI PVP GEAR NA SVETU vec gear koji ima resilence..

ne znam kako drukcije da napisem, pise gs pa svako moze da oceni kakav je otprilike.. nisam nesto igrao pvp pa i nije nesto gear ali je fin za pocetak

Link to comment
Share on other sites

brate ima professione i matse da sam pravi sta hoce, ima golde za sta hoce, ima gear - moze da igra sta hoce, moze da bude dps, moze tank, moze da izleveluje druida i da hila ako hoce ja ne znam sta bi neko vise od toga :D

e da druid ima dual spec takodje

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...