Jump to content

DOTA TURNIR


_AKI_

Recommended Posts

Pozdrav ljudi. Ja sam _AKI_ i igram na eurobattle.net-u

Igram dotu aktivno vec oko 5 godina... Ko ce ga znati...

Poceo sam da radim u jednoj igraonici u Beogradu, Trzni centar Vidikovac.

Razmisljam da napravim turnir. Imam dosta vremena, i mislim da je ovo pravo mesto da malo prosirim tu ideju.

Mislio sam da mi date neke ideje, da vidim dali ima zainteresovanih, i ovo moze da ispadne odlican dogadjaj. :)

Slike igraonice mozete videti na Facebooku, link:

http://www.facebook.com/pages/Belgrade/PC-igraonica-BAZA/129697403717645?v=photos&ref=ts#!/pages/Belgrade/PC-igraonica-BAZA/129697403717645?ref=ts&ajaxpipe=1&__a=58

Konfiguracije racunara:

Procesor: Intel E3400

Maticna ploca: Asus P5KPV-AM

Memorija: 2GB

Graficka: NVIDIA 9800 GT 1GB RAM DDR3

HDD: 320 GB

Monitori: AOC 22' 1920 x 1080 Full HD

Mishevi: Omega om265 2600dpi

Imam slobodne ruke sto se tice ovog turnira, sve je otvoreno. Pretpostavljam da bi mod bio -CMOI (Captains draft, observers info)

Jedina stvar koja mi nije jasna su "hotkeys" za w3, gde da ih skinem, i da li su neophodni za turnir. Ja igram bez njih.

Iako je ovo tek pocetak, ozbiljno sam se posvetio ovome i ako prvi uspe, bice ih jos mnogo.

Hvala za svaki feedback :)

Pozz i GG!

_AKI_

Ne zelim da ovo ispadne nesto kao :

http://forum.klanrur.rs/index.php?showtopic=234912438&st=20

:)))))

Tako da recite Vi, IGRACI, kakve su nagrade koje se ocekuju, 1. 2. 3. mesto, pravila i uslovi pobede.

Edited by _AKI_
Link to comment
Share on other sites

1. OM = only mid mode :) OI = observers info (mada mod za ceo turnir moze da bude samo -CM)

2. Hotkeys (warkeys, dotakeys) je obavezan, retko koji igrac igra bez toga... Mozes preko google-a naci i skinuti to.

3. Turnir koji si linkovao i nije neki dobar primer. Ako hoces neke ideje i informacije, tj dobro organizovan turnir, pogledaj ovaj link: http://forum.klanrur.rs/index.php?showtopic=234912572

GLHF :)

uzmi upaljac i pali xD

Link to comment
Share on other sites

HVALA za info!

Turnir koji sam linkovao, je primer necega sto ne zelim da bude :))

Pravila: Sistem takmicenja je grupni, posle cega sledi 1/4 finale bo1. Od 1/2 finala pa nadalje ce se igrati bo3.

Mapa koja ce se igrati je: Dota Allstars v6.67c

Mode: -cm (captains mode)

Autoban heroji: Visage, Alchemist, Doom, Bounty Hunter, Spirit Breaker

No item restriction

Backdoor: Allowed

Kako se boduje u grupama, kao svetsko prvenstvo? :) I sta je "bo3" ?

Zashto autoban ove heroje? Gondar, Barath.. Ajde razumem Vissage, oni summoni su mu imba.

I backdoor allowed??

Kako je to korisno za turnir?

Hvala jos 1!

Edited by _AKI_
Link to comment
Share on other sites

idi na hon deo pa organizuj sebi hon turnir.

sry, nisam dobro video sta si napisao kad si linkovao taj turnir :)

Da, mislim da se tako boduje. bo3 = Best of 3 (ko pre pobedi 2 partije, on je pobednik)

Zato sto su novi heroji i jos uvek nisu dovoljno isprobani ili izbalansirani.

Backdoor je allowed zato sto igrica sama po sebi ne dozvoljava backdoor (u odredjenoj kolicini)...

uzmi upaljac i pali xD

Link to comment
Share on other sites

Pa ono sto bi sigurno najvise privuklo igrace je 100% od uplata u fond za nagrade, naravno razumecemo i ako to ne bude bilo moguce. :)

Evo linka za warkeys: http://warkeys.sourceforge.net/download.php ovaj program i AutoWarkey koji dolazi uz njega su najcesce korisceni od strane dota igraca.

Bilo bi lepo da posle grupa bude dupla eliminacija odnosno winner/loser bracketi.

I nemoj da mislis zbog tog topica sto si linkovao da smo neke zloce ovde, cenimo kada neko pokusa da napravi turnir a jos vise ako oslusne i zelje igraca. Poz

Edited by TingoL

legen... wait for it.

Link to comment
Share on other sites

U metrou su svi dota igraci :)) ti dota igraci nikada nisu bili na turniru jer nemaju ekipe, a nemaju ekipe jer su jebeni puberi koji ne bi tango u zivotu nekom kupili a kamoli ochi koku itd... tako da ih mozes otpisati.. a i da se napravi 1vs1 tur opet ti public retardi sto se loze u lanu i misle da je dota-league.com/vip najjaca liga na netu, ne bi nista uradili, pa ni ucestvovali..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...