Jump to content

Turnir DotA Novi Sad ZOOM PC Igraonica


ZOOM_Gaming

Recommended Posts

U nedelju, 13.6.2010. u 13h u ZOOM PC Igraonici, turnir u DotA-i!

ZOOM FB stranica

www.zoomgaming.rs

zoomgaming@live.com

28 kompjutera, 24" monitori Full HD !!!

učešće: 2.500 din. po ekipi (500 dinara po članu)

SUPER NAGRADE!!!

Za više informacija, posetite našu FB stranicu, gde ćemo objavljivati najsvežije informacije!

Edited by ZOOM PC Igraonica Novi Sad
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 53
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

slazem se

uopshte losh nacin za organizovanje ako ga najavite 10 dana pre samog odrzavanja(da ne napominjem ispitne rokove,kraj shkolske godine itd)

Ne u tom smislu, ok je sto je turnir za 10 dana, ne radi se o medjunarodnom turniru, samo treba da okaci vise infoa ovde, eventualno link ka sajtu za prijave.

Od kako igram sa Krekijem, moja zena vise ne hrche.

Link to comment
Share on other sites

pa ok,ali mnogo veci turnir je pomeren (a bio je odredjen za to vreme) zbog ispitnih rokova,kraja shkolske godine itd

ne kazem nishta,samo da se ne nadaju da ce doci puno ekipa koje nisu iz NS-a

mi bi doshli al treba ocene da se popravljaju ili ce morati posle celo leto da se uci :/

srešćemo se mi u jednoj mračnoj ulici...

Link to comment
Share on other sites

Dakle za prijave: fino posaljite email sa imenom ekipe i clanovima na zoomgaming@live.com. Uplatu izvrsiti za ekipe iz NS-a licno u ZOOM-u od 17-20h, a za ljude koji nisu iz BG-a, dacemo br. ziro racuna u Erste banci da se fino moze tako bez provizije uplatiti.

Pravila su standardna: -cm, mapa v6.67c, autoban: Visage, Alchemist, Doom, Bounty Hunter, Spirit Breaker.

Nagrade ce biti srazmerne broju timova koji se prijave i bice objavljene uskoro!

Link to comment
Share on other sites

Lep je koncept shuffle playera i ne nervira me sto mogu da mi zapadnu likovi koji ne znaju da igraju ali mi se neda da random dobijem debile koji smaraju =) kada bi znao sve likove koji igraju igrao bi 100% ali ovako mi se ne da =)

kGR: nemam pare

DU[OVER&astronOUT]: btw

DU[OVER&astronOUT]: sanjao sam urosha

Link to comment
Share on other sites

ajde be Mare ni ja ih nisam znao na prvi tur, ali je bilo extra, ae da se organizujete, ti i Silent kolima i dodjete 10 igraca i ovdasnjih 30ak to je vec lep tour i zajebancija :)

i nisi mi odg na moje pitanje... ae ozbiljno da napravimo neki mix za tour :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...