Jump to content

Novi dan nove stvari koje se nauce


janus2

Recommended Posts

Evo da podelim sa ostalima nesto novo za mene, pretpostavljam da je za neke ovo novo.

Pocelo je sve s tim da imam acc kojeg zelim da se otarasim i poklopilo se sa jednim oglasom

My link

ubacio sam lika u msn posle nekog vremena javio se s tim da kao mora da udje na moj acc da

vidi dali su to ti likovi, blablabla kao i ostali sto rade, bio je nekih 5min.

I nista kao cujemo sa sutra posto je dosao iz skole blabla i nema ga jedno par dana.

U petak javlja se i kaze da zeli na acc da odradi random na likovima da on to vidi u delu

i treba mu par sati za to, posto sam zurio do grada dao sam mu pa nek odradi par randoma.

Posle par sati vracam se normalno lik je off na msn-u ulazim na likove i vidim da su pocisceni sa

goldom i nesto matsa.

Smesan deo, posto nemam 15- godina lepo sedne napisem ticket GM i kazem da zelim svoje stvari nazad

cekao sam do malo pre, sada je pon 4.48, lepo GM mi je poslao golde i matse nazada sa propratnim pismom.

Na kraju sta da kazem, samo da se nasmejem na sve ovo.

PS Ako je jos neko bio glup kao ja pa je dao ovom liku pristup acc i ovaj ga olesio za golde i matse, javi te mi

se pa da Vam kazem sta da napisete GM pa da sve dobijete nazad.

Link to comment
Share on other sites

Napravio je nick sehu na rur-u jedan post, za ostalo moze neko od admina da pomogne da malo proceprka po logovima pa da se vidi dali ima jos neki acc na rur-u.

Msn mu je konj0-d1@live.com, sto cisto sumnjam da ce vise ikad da koristi, predstavio se kao Darko.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...