Jump to content

Dota turnir 5v5 Smed.Palanka Belle Amie


Jellis

Recommended Posts

Turnir se odrzava u Subotu 12.06.2010 u igraonici Belle Amie Smederevska Palanka u 10h

Minimalan broj ekipa da bi se turnir odrzao je 8

Minimalan broj igraca po ekipi je 5 (po jedan kapiten u svakoj ekipi)

Uplata po ekipi je 3500 din.

Sve informacije za uplate i odrzavanje turnira mozete dobite na brojevima telefona: 065/5298445 ili na 026/316-488 ili na 066/8085666

Sistem turnira:

8 ekipa igrace se po sistemu grupa,2 grupe po 4 ekipe,prve 2 ekipe iz grupe sa najvise bodova(pobeda) ide dalje u polu finale :D.....

Nagrade:

1.Mesto (8 ekipa) 15000 din.

2.Mesto 3500 din (povratak ucesca)

3.Mesto robne nagrade

Rok uplate:

Uplate se mogu izvrsiti do 10.06.2010 do 18h,u 20h istog dana bice objavljene ekipe koje ucestvuju i da li ce se turnir odrzati.

Unapred hvala na DOBROJ saradnji i prijave sto pre :)

Organizacija by St.Bobans and Jellis

Edited by Jellis
Link to comment
Share on other sites

Sve se moze korigovati uz normalan dogovor.

Zato molimo sve ekipe koje zele da ucestvuju da uplate do odredjenog datuma.

Unapred zahvalan.

Edited by St.Bobans

Intenet kaffe PsP3 Smed.Palanka Belle Amie Publick : 193.104.68.53:11111 Belle Amie CW :193.104.68.53:11112

Link to comment
Share on other sites

Ne svidja mi se koncept organizacije,tj sistem takmicenja...ne znam zashto se sad polako svi ne ugledaju na Baju i njegov sistem koji je postavio na turniru koji se proshle nedelje odigrao u Bg-u (3D igraonica) jer se dokazao bash uspeshnim...kao shto bi i on sam rekao,glupo je da neko dodje,da pare,odigra 2,3 gejma i ode kuci(ako ne prodje direktno dalje)

btw koliko ima od Beograda do Smederevske Palanke? xD

srešćemo se mi u jednoj mračnoj ulici...

Link to comment
Share on other sites

Ne svidja mi se koncept organizacije,tj sistem takmicenja...ne znam zashto se sad polako svi ne ugledaju na Baju i njegov sistem koji je postavio na turniru koji se proshle nedelje odigrao u Bg-u (3D igraonica) jer se dokazao bash uspeshnim...kao shto bi i on sam rekao,glupo je da neko dodje,da pare,odigra 2,3 gejma i ode kuci(ako ne prodje direktno dalje)

btw koliko ima od Beograda do Smederevske Palanke? xD

Od Beograda do Palanke ima 90 km. Ako dolazite kolima autoputem preko Mladenovca ima 85 km.

Ima i redovna linija Lasta Autobus,i voz.

PRvi put sada organizujemo turnir u Doti u Belle Amie igraonici. Tako da svaka sugestija i savet je dobro dosao.

POzdrav i hvala

MApa grada i kako najlakse doci do Belle Amie igraonice

http://yfrog.com/6xplanzakolaj

http://yfrog.com/jccentargradaj

Do Smed.Palanke moze te doci Autobusom,vozom ili automobilom.

Za ljude koji dolaze iz prvaca Beograd preporucujem da se iskljuce na autoputu za Mladenovac. Za one koji dolaze autoputem iz pravca Nis neka se najbolje iskljuce na izlaz Velika Plana. Od V.Palne imaju 15 km do Sm.Palanke. Mladenovac -Sm.Palanka je udaljena oko 30 km

:)

Naj jeftinija varijatna je VOZ iz Beograda da te chika kochi 100 din za pivo i stigne te za 1h45 minuta kod nas na jutarnju kaffu. :)

U sklopu igraonice postoji i mini bar gde mozete sebi obezbediti tople i hladne osvezavajuce napitke( moram da naznachim da je najbolje ESSPRESO u okolini) :). U blizini igraonice nalazese i Pizzerije i Rostiljske radnje tako da sve je na dohvatu ruke ako ozednite ili vam se otvori apetit. :)

Edited by St.Bobans

Intenet kaffe PsP3 Smed.Palanka Belle Amie Publick : 193.104.68.53:11111 Belle Amie CW :193.104.68.53:11112

Link to comment
Share on other sites

@timeismoney: nemoj samo da preteras sa savetima

@org sugestija na pare/nagrade.. skupo ucesce/male nagrade..

Pa sada sam tek skontao da je ovo ista ona fora (tur za maj)... evo ovde copy paste juju kako ranije nisam procitao ovaj najgluplji topic IKADA!?!?!? Daj stvarno se nemoj blamirati.. pravite lokalne turnire dok ne posetite nekoliko vecih i dok ne skontate kako to sve ide... A pravila su imbecilnija nego u serbian dota najodvratnijem roomu...

Link to comment
Share on other sites

Raspolazemo sa onim sto imamo i mozemo.... ne mogu da ti obecam kule i gradove kada ih nema.

Za sada ovim sredstvima raspolazemo... ko voli i zeli dobro dosao je. POzdrav svima

Edited by St.Bobans

Intenet kaffe PsP3 Smed.Palanka Belle Amie Publick : 193.104.68.53:11111 Belle Amie CW :193.104.68.53:11112

Link to comment
Share on other sites

Ne raspozete ni sa cim... Vise bi se ljudima isplatilo da iznajme igraonu. Pogledajte nagrade za tur u bg odrzan pre par par nedelja, iste uplate a nagrada za drugo mesto je bila 10000din iako je bilo samo 10 ekipa i sistem je bio takav da cak i najslabija ekipa odigra maka 4 partije ostale mnogo vise. Niko nece doci kad je isplativost = 0

legen... wait for it.

Link to comment
Share on other sites

Ne raspozete ni sa cim... Vise bi se ljudima isplatilo da iznajme igraonu. Pogledajte nagrade za tur u bg odrzan pre par par nedelja, iste uplate a nagrada za drugo mesto je bila 10000din iako je bilo samo 10 ekipa i sistem je bio takav da cak i najslabija ekipa odigra maka 4 partije ostale mnogo vise. Niko nece doci kad je isplativost = 0

Lol,kako svi vole da pametuju,ako znas bolje izvolte pa organizuj lepo je Bobans rekao raspolazemo trenutno samo sa ovim,ko hoce da dodje dobro dosao je!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Pa ocito je da necemo :/ Kao sto ste videli i prvi put kad ste postavili temu... Ja ne pametujem nego jesam bio clan organizacije dota turnira i ovo sto vi nudite je jednostavno mnogo ispod granice podnosljivosti za srpsku dota scenu. Nema ljutnje, svi bi voleli da ima jos jedan lan u Srbiji ali ovako nece ici.

legen... wait for it.

Link to comment
Share on other sites

Kontam da vam je gazda igraone rekao neku ludu cifru koju hoce da uzme i da nagrade ne mogu da budu jace i na to vi ne mozete da uticete...

Ali obratite paznju na PRAVILA!?!?!?

Retardirana su, gore od retardiranih! To je kao kada hoces da pravis turnir u Waterpolu i dovedes rukometnog sudiju! I kao, ma sta, to je isto ko rukomet, samo je u vodi!

:VVV

Link to comment
Share on other sites

Obavestavamo vas da turnir nece moci da se odrzi 12.6.2010 zbog ispitnih rokova. Vecina igraca nisu u situaciji da igraju tog dana zbog ispita.

Turnir ce se odrzati nakon ispitnih rokova. Naknadno cemo mo ubaciti datum i vreme.

Hvala svima na razumevanju

Intenet kaffe PsP3 Smed.Palanka Belle Amie Publick : 193.104.68.53:11111 Belle Amie CW :193.104.68.53:11112

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...