Jump to content

WTS/WTT ACC


Brainiac

Recommended Posts

Prodajem Shamana na Realmu Auchindoun PVP(VIndication BG) lvl 80 Main spec je Elemental.Lik je girovan sa End Game raiding atm kao i high rating u areni.Oboreno na njemu imam cak 10/12 Bossova na heroic verziji 10m ICC.Znaci 251/264 gear iz Icecrowna 4/5 t10 set 2 Santifieda i Craftovan 264 BOE Legs i neki Togc25 Itemi.Shaman je Iskljucivo bio za PVE i ima Achievmente skoro sve vezane za PVE content.Takodje imam Icecrown PVE Resto gear 251/264 i mozete opusteno raidovati kao Resto Shaman jer imam skoro isti gear score kao Main spec,Relentness 4/5,Wrathful Ruke,Wrathful Weapon i Shield Tier 1(Sve Wrathful Offsetove)1200 Resi/3300 healing PVP Resto gear,kao i Icecrown/TOC/TOGC Ne Enchentovan PVE Enchancement Gear.Character ima Dual spec,10k golda,Dosta emblem of Frost.Na shamanu /played je 115 dana I ima mnogo stvari/matsa/consumablesa na Njemu.15ak Titula poseduje(Astral Walker).Imam Epic flying mounta sa Rare mountovima kao Ironbound Proto-Drake(310 speed),Takodje Rusted i Red Proto Drake-a.Od ground mountova imam rare Swift Alliance Stead koji ispada od Togc10 Insanity-a,kao i mnoge druge mountove.Character ima sve HM-ove uradjene u Ulduar 10/25.Takodje sa njim sam igrao aktivno arenu i posedujem 2000 rating achievment u 2v2 i 3v3 brackets.Sav gear je Max Enchentovan/Epic Gemovan.Profesije su Alchemy 450(Transmute master)/Jewelcrafting 450(dosta recepata).Imam oko 5200 Achievement poena,nisam ih nikad jurio same su dolazile od PVE/PVP-a. :)

Link Shamana http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Auchindoun&cn=Shifticent

Paladin na Realmu Bloodhoof Normal(Blackout BG) main Spec je Holy.Ovo je old school character Dingovan na 80 samo za PVP u WOTLK.Imam Rele/Furious Holy gear.Takodje ima Epic flying mounta sa Drake-om iz TBC-a(netherwing).Character poseduje nesto Matsa/gemova.Imam Ehchanting 410/Mining 450 jer je bio iskljucivo za PVP namenjen i farmovanju golda.Takodje na njemu se nalazi oko 2k golda.Paladin je bio Main u TBC tako da poseduje PVP/PVE TBC gear.Od ground mountova imam Black war tiger kao i Brewfest Ram-a kao i mnoge druge.Paladin takodje ima DUAL spec.

Link Paladina http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Bloodhoof&cn=Bassilisk

Prvi sam Vlasnik accounta koji je aktivan od avgusta 2007.dajem kopiju licne karte ako treba.Contact na sladjank91@hotmail.com,race_2303@hotmail.com,ili SMS na telefon 064/15-97-214.Nalazim se u Beogradu-Centar.

Cena nije okvirna znaci sve po dogovoru.Menjao bih lika iskljucivo za chara koji ima Amani War Bear Mounta.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...