Jump to content

Gamersject LAN #3 - Split


Flegma

Recommended Posts

Pozdrav,

javljam se u ime GamersProject ( http://www.gamersject.com ) communitya koji okuplja puno Hrvatskih igraca iz raznoraznih igara. Naime, vec je organizirano par lanova u nasoj organizaciji i svi su prosli sa odlicnim reakcijama kako domacih tako i stranih klanova. Zadnji LAN je bio prije tjedan dana, tocnije prosli vikend u prostorijama HGSpota u Zagrebu. Igrao se CS:Source, COD2, COD4 i PES2010, a DOTA je otkazana radi malog odaziva timova.

Sljedeci event planira se ovo ljeto u Splitu, a ovaj put igrao bi se Counter-Strike 1.6, da malo vidimo kakav je odaziv CS 1.6 ekipa posto smo culi da u BiH i Srbiji ima puno vise i jacih timova nego u Hrvatskoj.

Pa evo malo da vidim povratnu informaciju koliko bi vas timova doslo iz Srbije i BiH na LAN u Splitu, pocetkom ljeta, znaci 16, 17 i 18.7. ?

Sve informacije mozete naci kako na gamersject forumu, tako i kontaktirajuci mene. E i da, kotizacija po timu bi bila standardno 100€ po timu, dakle 20€ po osobi, a okvirne nagrade bi bile:

12 - 15 ekipa

1st 3000 kn (€400)

2nd 1500 kn (€200)

3rd 750 kn (€100)

16 - 19 ekipa

1st 4000 kn (€540)

2nd 2000 kn (€270)

3rd 1000 kn (€135)

20 - 23 ekipe

1st 5000 kn (€680)

2nd 2500 kn (€340)

3rd 1250 kn (€170)

24 - 31 ekipa

1st 6000 kn (€800)

2nd 3000 kn (€400)

3rd 1500 kn (€200)

32 ekipe

1st 9000 kn (€1200)

2nd 4500 kn (€600)

3rd 2250 kn (€300)

i vjerojatno hardware za svako mjesto.

I evo za kraj mala informacija kako je to izgledalo na ovom LANu u Zagrebu prije tjedan dana -

Link to comment
Share on other sites

au au au!

Meni je ovo vrlo vrlo zanimljivo! I definitivno da je to nesto za sta bi mi bili zainteresovani...

Ono pitanje,koje si verovatno i mogao ocekivati,a tice se bezbednosti. Dobro je poznato u kakvim su odnosima Srbija i Hrvatska. Pogotovo je u Splitu velika netrpeljivost,i prosto,nije bas naivno doci tamo. Da li postoji nesto sto bi moglo da se uradi po tom pitanju,ili neke garancije da se dobiju?

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Interesantno.

Skroz fine nagrade za 24+ ekipe, a i cini se da je stvarno jedan dobar veliki event.

Ali ne verujem da ce biti veliki odziv odavde, jer prosto Split je prilicno daleko, a i 100 eura je vishe nego standardno za nashe turnire i nashe prilike. :)

edit @ lesko :

Pa ja kapiram da je Split sigurniji nego Tetovo (bez uvrede za orgu turnira u Tetovu).

Edited by prota_
Link to comment
Share on other sites

da se ne lazhemo, u stanju u kakvom je vasha scena i sa ufurom od 100e necete skupiti ni tih 15 ekipa :/ znachi duplo veci ufur nego na najskupljim srpskim turnirima, a nagradni fond u rangu lokalnih, plus shto put do splita traje i koshta boga oca. jedino ako neko vec turistichki ide na more pa da navrati, inache ne vidim kako bi se nekom isplatila ova puteshestvija :) al ko voli nek izvoli.

a ti lesko samo ostavi partizanov dres kuci i necesh imati nikakvih problema :D

Edited by rev
Link to comment
Share on other sites

da se ne lazhemo, u stanju u kakvom je vasha scena i sa ufurom od 100e necete skupiti ni tih 15 ekipa :/ znachi duplo veci ufur nego na najskupljim srpskim turnirima, a nagradni fond u rangu lokalnih, plus shto put do splita traje i koshta boga oca. jedino ako neko vec turistichki ide na more pa da navrati, inache ne vidim kako bi se nekom isplatila ova puteshestvija :) al ko voli nek izvoli.

+1

Ei Aaniigoo 'Ahoot'e

Link to comment
Share on other sites

Ovaj put ce turnir biti vecinom orjentiran prema CODu jer je COD se pokazao da ima puno timova pa ce vecinom dobar hardware ici tamo. Sto se tice samog "upada" i nagrada, koliko je otprilike kod vas "upad" na neki turnir i nagrade? Evo sad je bilo i par LANova u Sloveniji i svuda su bile kotizacije 100€ pa smo mislili da je to realno, s obzirom da su kotizacije za COD i 250€ pa dolazu ekipe..

Svjesni smo da je odnos HRV-SRB malo zetegnut, ali na samom eventu sam siguran da nebi bilo problema jer ce biti u "zatvorenom" prostoru, dakle neka dvorana, gdje nece moci doci neki PTSPovac sa bombom ili slicno ;)

Link to comment
Share on other sites

alo rodjace svetska ekonomska kriza je ako nisi upucen :)

za ovu ekskurziju treba minimum 250-300e

Istina, ali i mi smo isli po Sloveniji i drugim drzavama pa se nekako skrpas, osvojis kakve nagrade, prodas, itd, pa uostalom odemo vecinom radi druzenja, pogotovo u disciplinama kao sto je CS gdje nema uopce scene i gdje se turniri odrzavaju samo jer ima nas jos par entuzijasta koji zele da se CS napokon uzdigne i kod nas..

E i da, pricao sam sa ljudima, eventualno bi se islo da su kotizacije 50€ po ekipi ali to za sobom povlaci i smanjivanje nagrada s obzirom da su nagrade samo iz fonda kotizacija, plus hardware. Dok god ne budemo imali neke druge prihode, nece biti lana koji ima kotizaciju 50€ po ekipi a nagrade da budu 800€, kako svi ocekujete..

Link to comment
Share on other sites

exkurzija iz ns-a do splita ... bus 40e u jednom pravcu znaci u oba pravca ~80e x5 ljudi = 400e na prevoz + 100e na ucesce + hrana , pice , cigare = 550e - 600e troskova (a to je malo puno da se finansira iz sopstvenih dzepova)

kolima bi izaslo dosta jeftinije (oko 150e na prevoz) ali ko je lud da parkira u splitu sa tablama NS ili BG pa da ne vidi auto nikad vishe ....

lA DPS FAMILY

Link to comment
Share on other sites

Pa ja sam miljun puta vidio BG ili NG table u Splitu, Zagrebu, itd. Samo ga ne ostavljas u mracnim kvartovima i gg :)

Da, razumijem da su to veliki troskovi, ali sam mislio da kod vas isto ima nekih organizacija koje placaju svojim timovima ucestvovanje na LANovima, kao sto je to kod nas gamersject ili team-imex, elite tigers i slicno.

Neznam ako ste gledali youtube link iz prvog posta gdje su pitali jednoga od stranaca sto je bio na proslom LANu jeli se moze od gaminga zivjeti, on je lijepo rekao da na pocetku treba imati dosta volje i novaca..

Link to comment
Share on other sites

Uostalom, ako ste tako dobro snabdeveni, organizujte neki grupni prevoz ekipa iz Srbije za jeftinije pare :/

Ne kenjaj, keve ti.

Lepo je rekao da scene nema, i da ovo je ovo cisto da se uzdigne scena.

Sve nagrade iz budzeta uplata, odakle da krpi prevoz za nas ...

Link to comment
Share on other sites

ali sam mislio da kod vas isto ima nekih organizacija koje placaju svojim timovima ucestvovanje na LANovima, kao sto je to kod nas gamersject ili team-imex, elite tigers i slicno.

Iz ovoga se meni bash i ne chini da nema voljnih sponzora koji bi uzdizali scenu.

A i uostalom, nek lepo zajebu kupovinu hardvera raznog kao uteshnu nagradu, pa utom olakshaju troshkove ekipama za taj deo.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...