Jump to content

WES Masters #2 INFO


Recommended Posts

  • Replies 86
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

pricao sam uopsteno,da,nije im igrao ludi holandjanin :D

a sto se tice nemaca,mouse ubedljivo naj,pa onda alternate,nifaculty,Mystical lambda,hoorai,tbh,tu su negde i frankfurtjani :D,mtw.de je bila fina ekipica ali su promenili celu ekipu...

http://www.hltv.org/news/4234-eps-germany-16-week-10-stats-recap

kakve crne te ekipe , f69 su 4 trenutno bezi im mouz za 2 pobede drugi za 1 i treci isto. n!faculty je 5 ili 6.

I wish that BACKSPACE works in life!.

 

76561197968543066.png

Link to comment
Share on other sites

kad bi se tako gledalo,ispada da je tbh najjaci,trenutnim poredkom,uz mouse naravno...

TBH finally slipped and lost their first match this season, while mouz are still a perfect ten for ten.

zato se nisam usudio reci top 5,ali svakako da sabijaju likovi :))

Link to comment
Share on other sites

brate, ja kolko sam konto, ovi iz DELTE malo, malo, pa ponekog ubace u repku... A da ne zaboravimo tu ex.MYM, tj FrageXecutors-e.. Imaju Poljaci potencijala, a taj potencijal predstavljaju i ovi momci... Nisam ni ochekivao da ovo bude win, ali je moglo bar de_inferno da se dobije :)

No shta je tu je, PM je bash blizu jakim evropskim ekipama (ni eSuba ni 69 nikako nisu loshi), treba josh malo vezhbe i ochekuje se puno od ovog tima. :))

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...