Jump to content

DOTA 5v5 TURNIR u BG-u (igraona cyber shark)


Chivava

Recommended Posts

DOTA turnir koji bi trebalo da se odrzava izmedju 20-30 aprila (mada ako igraci zele moze i negde oko prvog maja da se pomeri) Igrace se u Cyber Shark igraonici kod vukovog spomenika.Ufur ce da bude 2500 po ekipi a 16 ekipa je max za turnir.Takodje postoji sansa (znaci ne sigurno) da se nadju neki sponzori tipa coca-cola ili red bull koji bi mogli da povecaju nagradni fond i da bude dosta pica i zabave : )

Ovo je najava, tacnije informacije ce se pojaviti za par dana.

Prijavljene ekipe:

1.HQ

2.eu4ia

3.Toma i barabe

4.Neki gridijevi iz nisha.

5.25 cm

6.OSZ

Edited by ^ChivavA^

Il' si pro il' imas ribu.... :)

Link to comment
Share on other sites

Tacne informacije u vezi turnira stizu u subotu, posto se tada nalazim sa gazdom igraonice Shark... mislim da nece biti problema oko svega... i gledacemo da nagrade budu pristojne, kako bi bilo sto vise zainteresovanih ekipa.. nije nam cilj da zaradimo vec da se taj turnir odrzi...

tipa, ako bi bilo 16 ekipa... sto znaci da bi bilo 40000 dinara...

otprilike prvo mesto bi bilo 20000 , drugo 10000 i trece 5000.... a ostale pare bi isle na uplacivanje vremena za igru...

Nadam se da ce se svi ljudi koji su u ovom svetu potruditi da se ovaj turnir odrzi...

A datum za koji planiram da bude je 8.maj!!!

Sl.Shomy[visa]

Link to comment
Share on other sites

o boze okacili ste najavu za turnir ostavili 3 dana, niste NIKAKAV info stavili cak ni kog datuma ce biti i whinujes sto ti se nije prijavilo vec 16 ekipa? uzmi okaci info i bice jos ekipa

kGR: nemam pare

DU[OVER&astronOUT]: btw

DU[OVER&astronOUT]: sanjao sam urosha

Link to comment
Share on other sites

1. napraviti kompletan info

2. postovati ovde: http://www.garena.com/forum/forumdisplay.php?fid=664

3. i ovde: http://dota.rs/forum/turniri/

i vidimo se u bg-u sa 16 ekipa :D

i treba reci ovim tardosima sto ne gledaju ovde, tako ti internet konani sto nisu bili nikad na lan turniru a na netu su najjaci

Edited by JovaTAJD

Mora neko i da fiduje

Link to comment
Share on other sites

Odlozi za mesec dana,taman ce se vreme prolepsati,pa ces mozda i skupiti veci broj ekipa.

Da li biste ikad verovali u reci i pesme moje, da vam u intervjuima zvucim poput Viki, Miki, Stoje, da sam nepismen k'o majmun, besprizoran poput proliva, da sam isti kao oni, zar bih bio POBUNA ?

Link to comment
Share on other sites

Kakve veze ima prolepsanje vremena sa brojem ekipa looooooooooooooool

Ne znam...Verovatno neke ima...hha

Da li biste ikad verovali u reci i pesme moje, da vam u intervjuima zvucim poput Viki, Miki, Stoje, da sam nepismen k'o majmun, besprizoran poput proliva, da sam isti kao oni, zar bih bio POBUNA ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...