Jump to content

StarCraft 2 free Beta Key!


Recommended Posts

  • Replies 141
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

meni su rekli da imaju stalnu lutriju i da treba da imam najmanje jednu igru prijavljenu. Prijavio sam tri igre i josh aktivirao wow trial koji inace ne igram.

Ako tako dijele samo posto je neko opt in... dace Bog ! [8D]

jedno pitanje, posto sam samo obnovio/prebacio stari acc na Bnet 2.0 nije mi jasno koji ce mi nick biti ako budem igrao SC2 jer nema nigdje to da se mjenja...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

ma ja imam wotlk koji igram aktivno i nikad ne istice uplata, imam sc, bw i warcraft... nisam dobio key, ortak ima samo jebeni wow (vanilla) koji nije uplacen preko godinu dana i dobio je key= nema nikakve veze nista, sve je jednostavno random...

www.500px.com/chegster26

Link to comment
Share on other sites

evo i ja se dobrovoljno prijavljujem za key!frljnite mi ga, dajte mi ga, kako god, lepo cu se naguziti!

prijavio se pre dve nedelje, al kapiram da nemam sanse jer nemam oridjidji scbw(iako sam kopiju kupio pre nego sto je bio review u svetu kompjutera!)...imam samo dve ubacene igra na akaunt, wc3...a ocu da budem gosu!(moze opaljivanje po nosu, sve po dogovoru).

zavaljivam duboko unapred.

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

evo i ja se dobrovoljno prijavljujem za key!frljnite mi ga, dajte mi ga, kako god, lepo cu se naguziti!

prijavio se pre dve nedelje, al kapiram da nemam sanse jer nemam oridjidji scbw(iako sam kopiju kupio pre nego sto je bio review u svetu kompjutera!)...imam samo dve ubacene igra na akaunt, wc3...a ocu da budem gosu!(moze opaljivanje po nosu, sve po dogovoru).

zavaljivam duboko unapred.

Moras bar jednu original Blizzardovu igru da imas na bnet accountu, i u poziciji si da i ti igras betu, nebitno skroz da li imas original sc ili ne

Od kako igram sa Krekijem, moja zena vise ne hrche.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...