Jump to content

Problem sa slikom u wowu.


shkelol

Recommended Posts

Pozz,

Ponovo sam instalirao wow kuci posle nekih 2-3 meseca. I opet imam problem sa slikom. Takodje isti problem sam imao i ranije , ali je "nestao" posle nekog vremena , ne secam se ni sta sam uradio tacno pa je nestalo... Znaci kao da je neki problem u patchu ovom 3.2 izgleda... Kada sam instalirao Vanilla -> TBC -> Wotlk bez patcheva sve je bilo ok... Kada sam stavio da mi wow sam dl patch od 1.6 GB i kada sam upalio wow opet isti problem... Reko mozda ce nestane ako DL ostale patcheve... Ali nista... Ja reinstall wow... Opet bez patch sve ok... skinem patchs sjebano...

Ako je neko imao isti problem , ili ako neko zna u cemu je problem plz help!

evo ovde ss da vidite kako to izgleda :S

SS 1

SS 2

Postujte ovde ili PM.

Hvala unapred - Joshke

Link to comment
Share on other sites

Proveri hladjenje kod grafike.. skini je ocisti ne znam.. ocistio ceo komp.. Ako ti je u pocetku ok pa se pojavi to onda ti se grafika pregreva i stvaraju se artifakti.. :S

Probaj da stavis drugu grafiku cisto testa radi, ako problem nastavlja onda menjaj plocu :P ako ne onda menjaj grafiku pocni od hladjenja..

poz

oGvh0q0.gif

Link to comment
Share on other sites

imao sam isti problem, vrisnula graficka, ubacim novu grafu, isti problem... prva grafa jeste riknunla ali je problem bio u napajanju :S neshto je crklo u napajanju te je valjda pustilo vishe struje u grafu i tako nekoliko puta i cao grafa, srecom pa se to nije desilo i sa 8800 gt jer bi lepo popizdeo :)

www.500px.com/chegster26

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...