Jump to content

Starcraft 2 konacno


Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

E zna neko kako da se sa protosom odbranim od prokletih terrana kad onako brzo napadnu marincima ?

Pokusao sam da nashtancujem zealote sto pre al dzabe, on dodje sa 4 marinaca, svaki put kad zealot krene na njih on ih vrati malo nazad, pa puca, pa krene opet da bezim pa puca... u svakom slucaju zealoti ne mogu ni da ih stignu :(

Dok se sve to desava protivnicki marinci samo pristizhu i onda sam jeban :(

Link to comment
Share on other sites

E zna neko kako da se sa protosom odbranim od prokletih terrana kad onako brzo napadnu marincima ?

Pokusao sam da nashtancujem zealote sto pre al dzabe, on dodje sa 4 marinaca, svaki put kad zealot krene na njih on ih vrati malo nazad, pa puca, pa krene opet da bezim pa puca... u svakom slucaju zealoti ne mogu ni da ih stignu :(

Dok se sve to desava protivnicki marinci samo pristizhu i onda sam jeban :(

Kontam ako ti dodje sa 4 rinca da su dva proxy rax-a.

Scoutas rano i ako vidis da u mainu ima samo suply ili nista proveris da nije FE, ako nije fe ides 2gate sa malo kasnijim gasom i odvalis ga.

Chronujes zile i ne moze imati mnogo vise rinaca nego ti zila :)

Link to comment
Share on other sites

Kontam ako ti dodje sa 4 rinca da su dva proxy rax-a.

Scoutas rano i ako vidis da u mainu ima samo suply ili nista proveris da nije FE, ako nije fe ides 2gate sa malo kasnijim gasom i odvalis ga.

Chronujes zile i ne moze imati mnogo vise rinaca nego ti zila :)

Sta si ti sad ovde rekao, nista nisam razmeo :D

kakav FE sta je proxy rax ??

@Aca~

nije frka meni ako me ne napadne odmah, posle ga uglavnom isprebijam, cak mi ni oni prokleti heavy marinci (zaboravih kako se zovu, oni sto usporavaju kad puknu) ne mogu nista...

Ali ako me napadne odmah ne mogu ni da stignem apsolutno nista da uradim..

Link to comment
Share on other sites

E zna neko kako da se sa protosom odbranim od prokletih terrana kad onako brzo napadnu marincima ?

Pokusao sam da nashtancujem zealote sto pre al dzabe, on dodje sa 4 marinaca, svaki put kad zealot krene na njih on ih vrati malo nazad, pa puca, pa krene opet da bezim pa puca... u svakom slucaju zealoti ne mogu ni da ih stignu :(

Dok se sve to desava protivnicki marinci samo pristizhu i onda sam jeban :(

nema ti spasa, papan si :(

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

vs terana vadi stalkera prvo da bi mogao da se odbranis od reapera rano ... i u mid game postavi jedan ili dva tureta medju sve expanzije posto obozavaju da naprave po par tih reapera i da te jebu ... mogu da pobiju sve radilice ultra brzo. 

Inace ako vidis da ide na dve barake vrlo rano stavi ti 3 gateway pa spamuj sa chrono boost i nemas problema ... sentri da smanji damage sa guardian shield sav ostali gasa na stalkere i par zealota da upijaju damage.

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

vs terana vadi stalkera prvo da bi mogao da se odbranis od reapera rano ... i u mid game postavi jedan ili dva tureta medju sve expanzije posto obozavaju da naprave po par tih reapera i da te jebu ... mogu da pobiju sve radilice ultra brzo. 

Inace ako vidis da ide na dve barake vrlo rano stavi ti 3 gateway pa spamuj sa chrono boost i nemas problema ... sentri da smanji damage sa guardian shield sav ostali gasa na stalkere i par zealota da upijaju damage.

Hvala matori, to mi je trebalo! \o/

Link to comment
Share on other sites

taj dra

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...