Jump to content

HITNO! 7x lvl 80 imba acc [Ally]


Skank

Recommended Posts

Pozdrav svima, srecni praznici

Prodajem account. Na accu se nalazi 7 igraca lvl80 - Priest, 2 shamana, Druid, Warlock, DK, Paladin

Svi igraci su na Quel'thalas realmu.

Warlock - Tarpe: 4/5 t9+ony head, full socketovan i enchantovan, proffs Herb i Alchemy (Transmu. Master) epic fly

Paladin - Mythicadin: 2/5 t9 za holy i 3/5 t9 za prot, full socketovan i enchantovan, proffs Mining & JC, epic fly (ima 58 mounta i 310% mounta). mnogo titula

Shaman - Hugme: Odlican PvP gear, 2/5 t9 ele gear i heroic, t8.5 gear za resto, Mining, JC proffs epic fly (full socket i enchant)

Shaman - Stormstriker: govno igrac, heroic gear za enchacement nema epic fly (full socket i enchant)

Priest Flashealer - 2/5 t9 za shadow, heroic/t8.5 gear za holy, odlican disc pvp gear, epic fly enchanting tailoring proffs (ima leteci cilim), full socket i enchant

Druid - Letsparty - 4/5 t9 za feral DPS, solidan resto gear, full socket i enchant, epic fly, LW / Skining proffs

Death Knight, Krkela - 4/5 t9 Blood dps, epic fly, dobar prot gear, full socket i enchant, mining jc proffs, postovan igrac na realmu

Na accu se nalazi 5-7k golda.

Ukoliko nekome ovo ovde navedeno nije dovoljno, u bilo kom trenutku moze me okrenuti da se nadjemo ingame da inspectuje i vidi apsolutno sve sto ga zanima.

Jedina mana acca je sto imam slabo pvp geara, samo shaman i priest imaju bas full.

Account je uplacen jos nekih mesec dana

Sto se tice prodaje:

NISAM originalni vlasnik accounta, kupio sam ga u septembru na RuR-u ima negde clanak. Imam sve potrebne podatke i nemam nameru da scammujem. Account je takodje pod zastitom AUTENTIKATORA (sa ovim nema sanse da vam neko mazne acc) Autentikator vam ulazi u cenu acca i naravno dobijate ga sa accom.

KONTAKT:

063 364 000 - Luka

Sorry sto nisam stavio linkove za igrace, internet mi je bas sranje i trebalo bi mi sat vremena.

Jos samo da napomenem: Preferiram face 2 face dogovor, ono da se nadjemo u nekoj igraonici i sve zavrsimo nema zajeba cist racun duga ljubav.

Pozdrav svima.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...