Jump to content

Wow Armory Scam!


chegster

Recommended Posts

  • Replies 53
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kad se retire-ujes iz wowa mozak ti odumre? Kakav je to tacno izgovor? Jel ikad armory imao login i zasto bi ikada armory imao login?

Da ne pominjem kliktanje na sponsored link na guglu ... kontam ti isti klikcu na enlarge your penis linkove onda ...

Nego aj ti lepo na vas podforum i mani se ove sranje igre.

Um......? Ako ti treba vremena da smislis pametan comeback slobodno reci, sacekacu te ja.

Link to comment
Share on other sites

inache logon na armory postoji probobly oduvek or something, sluzi da kad se ulogujesh stavish svog lika (ili nekog drugog) kao default tako da automatski kad browsujesh nekog drugog lika vidish razliku u statsima itema...

ono shto nije postojalo na armory niti postoji i dalje je popup za login (koji btw izgleda potpuno identichno kao armory login page) medjutim taj dan su ubacheni novi featsi u armory pa je chovek mislio da mora sad da se loguje da bi se video recimo 3d portret itd... znachi ne vidim razlog da su ljudi toliko retarded shto su pali na to, kao shto i ne kapiram kako se moze globalizovati par stotina hiljada ljudi koji su se navukli... imo odlichan scam u pravo vreme i win win za scammere...

www.500px.com/chegster26

Link to comment
Share on other sites

Prvo i prvo login na armory-ju ne iskace i ne zahteva login niti je ikada zahtevao.

Drugo kad kliknes na login na armoryju on te vodi na BNET login page tj na https://eu.battle.net/login/

Trece zar treba u stvari da navodim "sponzored link na guglu" argument? Koliko glup treba biti?

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Cetvrto - ne moras da seres liku koji je samo fino i kulturno upozorio ljude na ovaj scam, i ne moras da se pravis najpametniji na svetu kada: prvo - to nisi, a drugo - i da jesi idi i pokazi to negdje drugo, a ne na forumima gdje samo ispadas jos gluplji sa svojim wannabe-smart izjavama.

Jednom je neko fino rekao:

"The biggest mistake a human can do is to think that he's smart and the rest are stupid." [;)]

.... pa se ti ili bilo ko drugi ko je dosao da sere ovde po topicu pronadji/pronadjite u ovome.

Edited by joximovic
Da sam pameta sigurno bi bio neki dr mr pr i bio PISMEN a nebi zavrsio za mesara i klao svaki dan 2000svinja.
Link to comment
Share on other sites

I meni je muka sto igram igru sa masom koja klikce na sponsored linkove i loguje se na armory al ajd sta cu nemam sta bolje da igram.

Kao kad me matorci zovu na telefon da mi jave da su procitali u novinama kako se pojavio neki novi zajebani kompjuterski virus ... zivote tugo ...

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Meni stvarno nije jasno zasto se ova rasprava nastavlja ... Pa najobicniji email scam je komplikovaniji od ovoga jer prosecni korisnik ne zna da tumaci email headere ali svaki jebeni retard moze da vidi link na koji je otisao i zna da ne klikce na sponsored linkove na guglu ... al ajd objasnite vi meni kako je to sasvim normalno ...

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Inace, vezano za te google sponsored linkove:

Da ljudi masovno ne klikcu po njima (nevezano za ovu temu) google bi ih ukinuo.

Medjutim, google je jedna od najbogatijih svetskih firmi bas zahvaljujuci sponzored linkovima i google addsima. Iako mnogi od nas nisu nikad u zivotu kliknuli ni na jedan.

Sto se logina na armory-ju tice, vec je neko objasnio. Vecina nas se nikad ne bi logovala, ali potrefili su pravo vreme za scam kad blizz ubacuje ta nova sranja, pa su ljudi mislili da je nesto updateovano.

Link to comment
Share on other sites

Meni stvarno nije jasno zasto se ova rasprava nastavlja ... Pa najobicniji email scam je komplikovaniji od ovoga jer prosecni korisnik ne zna da tumaci email headere ali svaki jebeni retard moze da vidi link na koji je otisao i zna da ne klikce na sponsored linkove na guglu ... al ajd objasnite vi meni kako je to sasvim normalno ...

Refer to my previous statement.

I odjebes fino od topica ako ti je smesan i ako si ti isuvise pr0 za njega.... a ne postujes sranja po njemu, i pokusavas da izigravas Ajnstajna, idi i radi to negdje u RL-u na drugim stvarima, jer rekao sam ti, ovde na forumu ti niko ne vjeruje.

I da, ko sto ti covjek rece... nekome je vaznije da zna pravilno da pise svoj jezik kojim govori, i da zna da prvo lice jednine potencijala glasi: "Ja bih ovo ostavio".

Nuff said.

Edited by joximovic
Da sam pameta sigurno bi bio neki dr mr pr i bio PISMEN a nebi zavrsio za mesara i klao svaki dan 2000svinja.
Link to comment
Share on other sites

ovo postoji vec duze vreme , debilno je , i mislim da ne zasluzuje topik , rofl.

A eto o novim wow generacijama ,sta reci kucaju adresu u guglu , mislim treba ti minimum minus 30 IQ da bi shvatio da je scam.Kome topik pomogne , treba da ga bude sramota , realno.

When the going gets tough, the tough get going

Link to comment
Share on other sites

Inace, vezano za te google sponsored linkove:

Da ljudi masovno ne klikcu po njima (nevezano za ovu temu) google bi ih ukinuo.

Medjutim, google je jedna od najbogatijih svetskih firmi bas zahvaljujuci sponzored linkovima i google addsima. Iako mnogi od nas nisu nikad u zivotu kliknuli ni na jedan.

Sto se logina na armory-ju tice, vec je neko objasnio. Vecina nas se nikad ne bi logovala, ali potrefili su pravo vreme za scam kad blizz ubacuje ta nova sranja, pa su ljudi mislili da je nesto updateovano.

Nije poenta dal ljudi klikcu ili ne, poenta je da dve mozdane celije razlikuju sponsored link AKA REKLAMU od pravog linka kad vec koriste gugl jer ih mrzi da ukucaju punu adresu. Mi ne klikcemo na sponsored links jer nismo navikli na online shoping dok "zapadnjaci" jesu.

Refer to my previous statement.

I odjebes fino od topica ako ti je smesan i ako si ti isuvise pr0 za njega.... a ne postujes sranja po njemu, i pokusavas da izigravas Ajnstajna, idi i radi to negdje u RL-u na drugim stvarima, jer rekao sam ti, ovde na forumu ti niko ne vjeruje.

I da, ko sto ti covjek rece... nekome je vaznije da zna pravilno da pise svoj jezik kojim govori, i da zna da prvo lice jednine potencijala glasi: "Ja bih ovo ostavio".

Nuff said.

Refer to my previous statement

svaki jebeni retard moze da vidi link na koji je otisao i zna da ne klikce na sponsored linkove na guglu

Ti nisi cak ni to.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Wooop, kako si me sad zajebao.... ma govno si mi pojeo koliko si me zajebao.

Klasicna zamjena teza, i nemogucnost normalnog odgovora kada se nema argumenata..

Za tvoj info... ja imam armory bookmarkovan, i vjerovatno nikad, ni mortus pijan u 05h ujutru ne bi pogrijesio i otisao na drugi link. Ali u zivotu nikad ne znas sta moze da se desi, pogotovo u ovim okolnostima koje je covjek objasnio, da je armory bio upgrade-ovan i sredjivan.

I ja nisam dosao ovde odmah na trecem - cetvrtom postu da serem liku i pravim se pametan, i privlacim paznju svojom 'pamecu'.

Pa se ti malo zapitaj ko ovde ispada retard...

Da sam pameta sigurno bi bio neki dr mr pr i bio PISMEN a nebi zavrsio za mesara i klao svaki dan 2000svinja.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...