Jump to content

MATRIX turnir PROSIRENJE !


Xeqtor

Recommended Posts

Neozbiljnost lol? Sta je sa glavom decko? Uplate legle 30 dana pre tura, grupe izvuchene 30 dana pre tura, satnica odredjena 30 dana pre tura.. Nije NEMOGUCE i NADLJUDSKI srediti da upadne jos 16 ekipa... Mozda je nekoga to mrzelo u proslosti pa ti imas takvo misljenje... I da nagrade obezbedjene 30 dana pre tura... Tako da o OZBILJNOSTI nemoj ni da se salimo...

Edited by Xeqtor
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 52
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

ja bi licno ostavio kako jeste zbog saleta... Ali po zelji organizatora :) Ako mogu da se cimaju ql ako je zbog nekih VaJnOvAnjA onda je to pogresan razlog prosirivanja tura :)

Ali opet kazem meni je totalno SVEJEDNO :) samo da se GONI KANTER :)

Link to comment
Share on other sites

Ja ni ne ucestvujem na tom turniru, tako da nemoj da pricas gluposti bez ikakve osnove.

A da ucestvujem, pa naravno da bi voleo da igram protiv jacih od sebe.

Nema potrebe razglabati o ovome, samo pokazujes vecu neozbiljnost eventa.

Kako si osuo paljbu, ucini mi se da ti tesko pada. :P

Link to comment
Share on other sites

Problem je sto bi se turnis prosirio na 2 dana, pa ne znam koliko to odgovara ljudima koji su se vec organizovali za 1 dan (Mada, 12 "ekipa" je iz NS.. :D). Ja bih prvi voleo da se prosiri turnis :D, igra mi se cs :D, ekipa mith bi igrala sigurno. Na vama je sve :).

Inace, ne trudite se da zadovoljite sve na forumu, uvek ce nekome smetati to :D bilo meni ili Karasu :D..

Some of us see only Black and Blue! Pazza inter

[00:54] <@BGDo|MASINA> 1on1 aim_map server on msg me

Link to comment
Share on other sites

Moj predlog ti je da ostavish 16 za taj tur...ako se pokaze dobro imash zagrantovanih 32 ekipa za sledeci tur...ako sad pokushash da skupish josh 16 ekipa i neshto sjebesh..nishta od sledeceg tur-a pozz

slazem se ;)

Edited by squick

Ako ne znas pucati, ne pokazuj zube !

One love = Counter-Strike

Link to comment
Share on other sites

Ma ok vec sam odustao od toga cim sam video prve postove :P Samo hteo da udovoljim ljudima ono kao : "Aj da se igraju svi, mene bole za nagrade ionako 100% od uplate ide u nagrade" ali odma pao flame :P Tako da ostaje kako jeste i molio bih admina da deletuje ceo topic :D I da se zaboravi na ovo :D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...