Jump to content

Zakon o zameni proizvoda / povratak novca


Recommended Posts

Ajde ova deca kanteraši što šilje na SK i fnatic, ali kako si ti pao na reklamu Razera Dragane ? :)

Ja sam ga uzeo da sprcam neke rejverke na gajbi kad vide kakvu svetlecu kobricu imam ali dzabe sve kad nemam kurac kao lagov :(

i meni je otishao levi klik na prvom deathadderu (krenuo da pichi dupli klik non stop), pa su mi ga zamenili iz drugog puta jer nisu uspeli da ga poprave, i evo sad i ovaj pokazuje iste simptome.. kapiram da ce da se sjebe uskoro :)

a fak, ja uopste ne zelim da mi ovaj razer na popravci zamene novim ili ne daj boze da mi ga "poprave" :/

najradije bih uzeo mx518ku, cena im je slicna a majka je realno

Našikam se i pravim haos

Link to comment
Share on other sites

Microsoft Intelli mish >>> svi ostali... ubijam muve po stolu sa njim i radi do jaja...

Nema tu nista vezano za nas mentalitet vec za mentalitet interneta i foruma gde je svako jak i svakome je pisa mnogo velika pa moze da se kurci jer zna da ga nece drmnuti neka pesnica iz monitora i sasuti mu sve zube niz grlo ( mlechne zube naravno ).

ovog dakija ovnuju svuda jebote
by Pesma-Mrtve-Dece
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...