Jump to content

WTS shaman 80 lvl warr 71lvl


limastewa

Recommended Posts

Prodajem Shamana 80 lvl,gear t9+ par itema iz icc10/25...reputacije u woltku 95% exelted,od titula imam of the exodar,of the stormwind,gnomergan,ironforge,darnassus,jenkins,ambassador,patient,pilgrim,crusader,brewmaster...imam 14.5k golda na liku,profesije enchantign 450 herbalisam 450.u guidu Loeg pro,lik se zove tidzy,srpski guild,trenutno najgearovaniji healer u guildu,drugi po gearu u celom guildu,imam takodje offgear enhacement full,fali samo jedan trinket,dual spec,pvp gear dedly furioius,arenat imovi 2v2 1000 ratinga,3v3 1350 ratinga imam 51 mounta,2 epic fly mounta,jos jako malo ach. mi fali za glory of hero....mozete i pogledati na mom armoryju

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Dunemaul&n=Tidzy

veoma jak healing,izuzetno cenjen char na serveru imao sam dosta ponuda za prelazak u mnoge guildove...znaci sve najbolje o charu...;)

Imam takodje alta warr-a 71 lvl,arms trenutno,2 itema BOA,profesije minning 425 skil-a,alhemija 350 skill-a,elixir master...ima dosta ach iz TBC-a i tako dalje....

Za sve ostale imformacije i cenu javite se na msn Djafe@live.com nadimak Djafe....

Edited by limastewa
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...