Jump to content

WTT Rogue [A] 80 lvl


Marecare

Recommended Posts

armory link: http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Frostmane&n=Immortal

PVE: Mozete videti pve gear na armory ali cu ukratko napisati sta sve ima i kaki je u salucaju da armory ne radi. 3/5 t9 i 1/5 t9.25, ostali itemi 245, 232, uglavnom totc 10/25, bow iz icc 10. Oruzija, trenutno 2x axe is totc 25, MH 2.6 speed ofhand 1.5, za combat spec. Za assasin pve ima skoro seve daggere iz totc 10/25 i dagger iz onxya 25. Ako se iole skilled sa rogom, laganica u raidovima se izlazi i preko 6k dps.

PVP: 5/5 furius sa svim ostalim furius itemima, veliki izbor daggera za razne kombinacije.

Heroj ima herbalisam 450 i JC tek pocet da se budzi, 120 skill. Ima istreniram epic fly mount. Ima Rey fly mounta, Nether drake-ove i drake-ove iz wotlka. Ima dosta ground mountova. U banci ima full s1,s2 i neki tir set, igrano je sa njim dosta i na 70 om. Na heroju ima 1000g, trenutno sam se istrosio za enchante i gemove ali grindam, bice uskoro dosta. Titule koje ima su: Explorer, Twilight Vanquisher, Jenkins, Champion of the Frozen Wastes. Acc je produzen do 15og januara !

Na acc pored roga, 71 lvl prist UD horde, takodje frostmane, 2x trinket, staff, sholdere i chest, placeni dual talenti(holy) i fly mount +1000g. Tu jos ima gomila low lvl charaketra, izmedju nih je i twink rogue 19lvl, bas jak :)

Zamenio bih ovaj acc za: (redosledom kojim navodim bih najvise zeleo da zamenim za nesto)

1. Warlock 2. Druid 3. Prist 4. Paladin 5. Mage 6. Shaman. To bih najvise zeleo, ali naravno ako imate neku drugu klasu i dobru ponudu, mozemo se dogovoriti.

Samo jeda stvar, zeleo bih da character bude u hordi, da acc bude doplacen bar jos 10ak dana, naravno da ima epic fly, dobre achive, profesije i naravno nekog kesa :) Obavezan i pvp gear.

Da naglasim da sam prvi vlasnik accounta i imam sve podatke. Ne morate biti prvi vlasnik ali naravno potrebni su mi svi podaci.

Samo ozbiljne ponude na 063/ 8853242

PS. Cekajte malo da prodju ovi praznici da se otreznim :)))))

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...