Jump to content

Izađi iz sobe


Recommended Posts

resavao sam ovo pre jedno pola godine,trebalo mi je tako 3-4 sata,najvise sam se mucio oko

jebenih dirki za klavir

inace su mi kul ove igre room escape,i igrao sam ih jos 5-6 i sad ne mogu da nadjem neke ok,tako da ako neko ima nek samo kaci linkove,evo ovde ako moze :)

Edited by alpha

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

moras da ides kao sto ti idu boje na bravi,redom,znaci izdrkas ono bzvze i zapises redosled boja i onda osvetlis uv lampom kocku i vidis koja je boja koji broj,znaci ides redom po bojama a sifru "crtas" tako sto obelezavas polja u principu jamb kockice

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

moras da ides kao sto ti idu boje na bravi,redom,znaci izdrkas ono bzvze i zapises redosled boja i onda osvetlis uv lampom kocku i vidis koja je boja koji broj,znaci ides redom po bojama a sifru "crtas" tako sto obelezavas polja u principu jamb kockice

shvatio ja da lampom nadjem brojeve, i zapisao sam ih, ali ovamo ima 9 polja, a kocka ima 6. i sada ako mi je plavo broj x, sta to meni znaci?? kako ja da napravim broj 4 npr

Link to comment
Share on other sites

da bre desna... :D, nisam tolika dijabola

ali ne kapiram te, ako mi je prva boja kada tipkam ono plava, a na kockici plava mi je broj 5, sta da radim???????

pa jebo ga ti, "nacrtas" tackice kao na kockici.....znaci, ako imas sesticu onda su to tri sa leve strane i trei sa desne strane po vertikali, a sredina ostaje prazna.....ako je trojka onda je dijagonala od gore levo do dole desno...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...