Jump to content

3D Cafe Open Season 2 powered by WolfyCom


DuHast

Recommended Posts

  • Replies 372
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nije tu nista "odradjeno", tako je izvuceno.

Nemoj mnogo da se pravis pametan ja ti samo realno govorim da pogledas odmer snaga u prve 4 grupe i u druge 4 grupe i videces koliko ima vise kvalitetnih ekipa u druge 4 grupe. Prve cetiri jedino nosioci su ok ekipe ali sve najjace ekipe na turniru su u donjem delu realno !

Bravo Uroshe sabio si Gusare !

Edited by veritas Gille

THC LA FAMILIA~!

Link to comment
Share on other sites

Ih bre Gile, pa tako je ispalo, istina da je taj donji kostur malo jaci, ali jednostavno se tako poklopilo... A uostalom, turnir ove jacine i nema TOLIKO slabije ili jace ekipe... Sem par koje premasuju za par duzina ostale (gl, pm, simplex, entity,smk), po mom misljenju su ostali klanovi "srednje jacine" blizu jedan drugom... I nemoj Janka da mi diras BRE :) !

PRAVDA ZA GILETA ;) <3

Link to comment
Share on other sites

Nemoj mnogo da se pravis pametan ja ti samo realno govorim da pogledas odmer snaga u prve 4 grupe i u druge 4 grupe i videces koliko ima vise kvalitetnih ekipa u druge 4 grupe. Prve cetiri jedino nosioci su ok ekipe ali sve najjace ekipe na turniru su u donjem delu realno !

Bravo Uroshe sabio si Gusare !

OKEJ

Ae do Bucka ?

Link to comment
Share on other sites

au jebote ovi bugari nisu zdravi :|

inače momci svaka čast za organizaciju, sve je bilo sasvim korektno, mašine super sve do jaja, još samo da naučimo da igramo i biće gotivno :D

isprskaše nas svi redom, al smo se barem lepo zabavili :D

BRATQ bRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR :|

(L) Team Xenon (L)

11:24 PM - Lo.Oka: el normalno da iako sam desnjak lakse mi da igram cs left handed
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...