Jump to content

Jibo FIlm


Recommended Posts

manJu_poster.jpg

RazerJ Movie manJu For Christmas

In late autumn 2008, the Russian Gaming Expo IgoMir was supposed to be the first public showing of a long awaited Q3 movie... but it never happened.

Now, well over a year after it was meant to be released, and 1 trailer later, Czech Republic Lubomir "Silu" Silhan from the well-known group han-sai productions has finished his project. The long awaited Q3 Highlights movie featuring ChinaRussia Fan "RazerJ" Zhibo is called manJu, and shows almost 11 minutes of widescreen frag highlights from Q3 events, all performed by Jibo himself.

Merry Christmas from China, Russia and Czech Republic!

Stream OWN3D.tv

DOWNLOAD LINK 1

DOWNLOAD + STREAM

Link to comment
Share on other sites

fragovi kao fragovi su na ukus, nekome se vishe svidja duel, nekom tdm, nekom ctf.. ali sama izvedba filma - efekti, kamere, kompozicija itd. ovaj TDM je 10/10... jibov je 7/10 max, pre svega zbog muzike, jer tripujesh da te vodi ka nekom klimaxu kad ono kita na kraju :)

Link to comment
Share on other sites

ili argumentuj svoje mishljenje, ili se vrati odakle si doshao dalibore :)

ma mene boli kurac, zajebavam se... super su filmici, ali sve te fragove smo manje vishe videli ili uradili... tu i tamo se nadje neshto stvarno zanimljivo u duel/tdm filmicu... pimp jumping iliti defrag je neshto shto je stvarno vredno pravljenja filma, po mom mishljenju...

uvek moze bolje...

Link to comment
Share on other sites

Tacno! Sve je vec odavno vidjeno sto se tice fragova , nekad je bilo puno individualaca poput lexer-a , deathaa , zero4 , cooller itd i tad su filmovi bili daleko atraktivniji nego danas kad svi igraju jebeno isto ili pak slicno a fragovi su kao i svaki plagijat slabiji od originala! Danasnji filmovi se samo takmiche u editingu i tako to. Z

Link to comment
Share on other sites

iskreno, ocekivao sam mnogo vise, u svakom pogledu, gotova je era pravljenja filmova copy cat, mora nesto novo, kao sto je novi QUAKELIVE, tako treba nove ideje, rezovi, rezija, bazicna promena,MOVIELIVE, imam dobre ideje ali mi treba neko ko zna da napravi QL filmic, zero je nevoljan, a on je u autorskom fazonu, zato molim da mi se javi neki talenat, s kime bi npravio QL film snova. znaci imam klinca, dramaturg, imam klinca muzicar, radi grafiku, evekte, dizajn, rezirao bih ga ja uz pomoc svih koji zele da pomognu, znaci nesto sto jos nije vidjeno, da mu damo novo, sveze ruho, a ne samo neke zarpe, koje idu jedna preko druge i smaraju..nije quake samo fragovi, i teraj dok se neizgubis.. aj da uklopimo svakakve ideje z svih vrsta umetnosti, pa kako ispadne, al ce barem biti NOVO...nek mi se javi ako ima neko ko ume, zeli, hoce i zna.

Pa ko je ovde MLAD?????????Sta cekate, dosta ceskanja muda, i aj da ROKAMOOOO....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...