Jump to content

Wings of Prey preorder i beta


makiii

Recommended Posts

Igra koja izlazi krajem decembra sada u beti za preorder korisnike, po meni dobar naslednik za IL-2 na kome se vide godine, preorder je sada $30 a igra ce po izlasku kostati regularnu cenu. Ima podrsku za trackir,sve dobre kontrolere, settings za arcadno do realnog letenja.

Uzeo sam savija beta za sada.

http://yuplay.com/story.php?title=Preorder-Wings-Prey--Beta

evo neki gameplay video's

/ignore.

neki ljudi ne razumu neke stvari!1!

Link to comment
Share on other sites

uzeo sam T-flight Hotax X

http://lanoc.org/reviews/thrustmaster-t-flight-hotas-x/

nije x-52 ali je po meni najbolji od ostalih u tom low-srednjem range-u a isprobao sam saitekovih i logitechovih joysticka po prilicno a ovaj je jos i jeftiniji 10tak dolara od saitek aviatora sa kojim jedva da sam nesto mogao da skenjam. Naravno mora da se leti bar jedno 6 sati da se navikne covek + mora da se malo tweakuje da bi bilo to ali nemam nikakve primedbe za 8 meseci koliko posedujem ovoga, znaci kvalitet drzi podrska za win 7 je na mestu odlican kontroler za ove pare naravno moze da se uvek uzme bolje ali posto igram sa ljudima koji imaju slicne kontrolere nije frka.

edit: ako hoces da uzmes preorder neces se pokajati ako si voleo IL2 kampanja je 100% funkcionalna sada i odradjena je filmski plus sto sve ostalo izgleda na nivou detalji itd, loading time je oko 10 sekundi i na ultra high mi je jednom zaseklo kada sam uleteo nisko izmedju pvo-a i jurio zapaljenog HE-111 gde me je izuo prijateljski pvo, naravno beta je i patchevi izlaze redovno broj aviona ce da bude prosiren i sve ce da bude ispeglano do jaja.

Edited by makiii

/ignore.

neki ljudi ne razumu neke stvari!1!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 months later...
  • 1 month later...

Sta ispade na kraju, je l' stvarno simulacija ili je arkada ? :)

Kada biram misiju imam opciju da biram 4 nivoa tezine, Arcade, Realistic, Simulator i Custom.

Probao sam Simulator tezinu, primetio sam da ima vise komandi nego Arcade, nista ne pokazuje gde treba da idem, koga treba da pratim ili odakle neprijatelj dolazi, radara nema, desavalo mi se vise puta da izgubim kontrolu i pocnem nekontrolisano da se vrtim i naravno zakucam u zemlju.

Jednom mi se desilo da iz nekog razloga motor otkaze, moguce da sam ostao bez goriva jer sam mu bas dao po gasu :P

Par puta mi se desilo sa mi potamni ekran jer mi se zavrtelo u glavi a jednom mi se skroz zacrveneo, to valjda predstavlja izliv krvi u mozak.

Takodje je teze pogoditi neprijatelja na Simulator tezini jer mi nisan ne pokazuje gde treba da pucam da bih pogodio avion koji se krece.

Probao sam poletanje sa piste na SImulator tezini, zakucao sam se u neku kucu :P

Nikada nisam igrao simulacije letenja tako da nemogu bas da ocenim koliko je igra dobra kao simulacija ali je je bar meni jako zabavna i veoma lepo izgleda.

acess2010053016331101.png

acess2010053016132912.png

acess2010053016150124.png

Edited by Herr Flick
Link to comment
Share on other sites

Ja nisam hteo da ga skidam jer sam mislio da je još jedan Heroes over Europe/Blazing Angels clon, sad sam se predomislio :)

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...