Jump to content

WTS Orc Shaman on Jaedenar EU


Smulet

Recommended Posts

Orc Shaman na serveru Jaedenar EU.

Armory Link: http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Jaedenar&n=Tapewyrm

Trenutno u PvE gearu, Full t9, nesto 232, nesto 245 gear 11%+3 hit rating varijanta (hit cap sa shadow priest/boomkinom u raidu). Takodje imam i blago izmenjen set sa 14%+3 hit rating varijantom (hit capped). Od PvP geara imam 2 relentless pieca, Furious shoulders, Titan forged pantalone (ilvl kao furious) i deadly head. Svi accessories su Relentless. 245 battlemaster trinket i oba PvP trinketa (i 111 SP i 108 Resilience verzija. ilevel 245 PvE Oruzje.

Oba speca su Elemental (jedan za PvE i jedan za PvP) i sav gear je Elemental, mada je lako prilagoditi se Resto specu jer je gear cesto slican, ima i nesto cistog resto geara u banci, kao i nesto skromnijeg enhancement geara (mada ima i relentless pantalone enhancement verziju)

441 enchanting /450 Jewelcrafting / 450 fishing / 450 cooking / 450 first aid / Epic flying skill naravno

2100 golda trenutno, mada ima i dosta stvari koje se mogu prodati/disenchantovati tako da zapravo u "nekretninama" ima znatno vise

Od zanimljivih achievementa, Tribute to skill (10 man). Brewfest mount, itd ...

Sve u svemu lik je veoma dobro opremljen ukoliko zelite da se ukljucite na vreme za IceCrown Citadel i Arthasa a da se ne mucite previse oko gearovanja, prva instanca patcha izlazi za nesto manje od mesec dana.

Account takodje sadrzi i 67 lvl death knighta sa nesto Heirloom geara.

Pretplata traje do kraja Novembra. Moracemo se dogovoriti detaljnije oko aranzmana prebacivanja lika/accounta zbog novog rezima sa battle.net accountima.

Cena po dogovoru. Javiti se na mail Smu666ler@gmail.com.

P.S. Igra je kupljena online, tako da ne posedujem nikakve diskove ili kutije, ali posedujem sve CD keyeve i informacije tako da samu igru mozete vrlo jednostavno downloadovati od Blizzarda za dz. Prvi sam vlasnik accounta i imam sve podatke.

Edited by Smulet
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...