Jump to content

Online WC3 gather(tour) BNet/ggc


Recommended Posts

Ubaci me u tu grupu h sa nekim noobsima,vec sam se prijavio u nekom postu na drugoj strani ali si samo iskulirao.

u pravu si . Kao sto rekoh ti si 2 prijavljeni za H grupu zato i nisam napisao imena . Ne boj se nisam zaboravio na tebe i na ove sporkove drugare :)

fino, fino, al bih ja malo smanjio mappool :).. TG i DT bih izbacio jer DT svakako niko nece birati :D

za DT si potpuno upravu, ali TG(Tirisfal Glades igraju pojedinci zli dzoni i miza njih sam vidjao cesto na toj mapi uostalom videcemo kako ce i ostali da reaguju.

In God we trust ~ONE~

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 106
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

lol tg i tih pola mapa ne znam sta je daj bre LT :) koji turnir moze bez LT-a budimo realni :) :)da pacovka izlostavljam malo :D :)

e da mislim i da je realno da ne moze veto na LT :) ipak je to mapa nad mapama :D :)

hahaha :D pa ima LT onaj iz RoC-a iliti zeleni lt. Inace sto se tice toga mislim da bi playeri u grupi pre turnira mogli da se govore oko njihovog map poola, ali da ne bude veto-a

In God we trust ~ONE~

Link to comment
Share on other sites

Sto se mene tiche, mape su ok, isto kao i grupe, ali fale moja 3 drugara ! :P inache lorde mozes ih kontati da ce 100% igrati...

Blue is the colour, football is the game

We're all together, and winning is our aim

So cheer us on through the sun and rain

'cause Chelsea, Chelsea is our name,

Here at the Bridge whether rain or fine

We can shine all the time

Home or away, come and see us play

You're welcome any day

Link to comment
Share on other sites

Sto se mene tiche, mape su ok, isto kao i grupe, ali fale moja 3 drugara ! :P inache lorde mozes ih kontati da ce 100% igrati...

ako su 100 % napravicemo zadnju grupu pa neka 2 njih prodju, a jedan ispadne pa neka se pokazu u finalima :) Videcemo ima jos nedelju i po dana do toura sve promene su moguce.

Inace izvinjavam se svima koje sam zaboravio ili prevideo, jer stvarno imam puno obaveza oko ESL-a ovog toura i skolovanja tako da neke stvari hocu da napisem ali jednostavno zaboravim :) Na touru ce biti daleko lakse zato sto ce biti par orgi, uostalom i vi ste sposobni sami da udjete u game i dogovorite se :)

Edited by artiljerac

In God we trust ~ONE~

Link to comment
Share on other sites

E DT i ta ostala sranja od mapa brisi sa spiska mapa plz :) TS , EI , SV , TM , TR , LT i GW po meni bi trebalo da se igra.

ae kad ste navalili :) moze i tako TS,AI,PI, EI, SV , TM , TR , LT i GW eto posto su neki hteli PI neka bude i pi i 2 rivers uostalom kako se igrace dogovore za te 2 mape.

In God we trust ~ONE~

Link to comment
Share on other sites

ja garantujem 100% za njih troje, a ti kako ces da ih strpash, skontaj sam :) samo mi javi da mogu njima da kazem...

Edit: nema TG? fu mejt :(

Edited by Spork

Blue is the colour, football is the game

We're all together, and winning is our aim

So cheer us on through the sun and rain

'cause Chelsea, Chelsea is our name,

Here at the Bridge whether rain or fine

We can shine all the time

Home or away, come and see us play

You're welcome any day

Link to comment
Share on other sites

Iju koji crni Trisfal Glades i RTS,jebote josh i ovako moram na lederu da ga trpim,a ne i ovde molim vas. Kontam da ce orkovi ovo da izdivljaju :) sve orc mape 90% :)

Vise salite za LT? Pa ta mapa je totalno no balans bre,jeste vi normalni? Pa svako ko naidje tamo na vladicu ili bilo kog hmna ima da bude 95% loss... Mani te se toga... To smo izbacivali na svakom Lan turniru,pa mogli bi i sada... da se vidi pravi skill :)

logo_phpBB.gif
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...