Jump to content

Online WC3 gather(tour) BNet/ggc


Recommended Posts

Evo ovako posto nam je WC3 scena zamrla nas par je odlucio da ako bi ste se vi slozili naravno (mislim na wc3 Srpske igrace poznatije malo) da se napravi neki On Line turnir .

Vecina vas da se ponovo vidi na netu i da se vidi ko se cega seca. Verujem da bi se vecina vas slozila sa ovim, ali taj turnir bi mogao da uspe samo ako se vecina vas dogovori i slozi .

Sto se mene tice mogu obezbediti na BNetu 4 vck/lc hostova i na gareni praznu sobu sa passwordom tako da bi turnir mogao nesmetano da tece.

Svi igraci koji ne koriste RUR(aktivno) bi bili pozvani (MiZa, Mile, Vladica i ostali da ne nabrajam sve)

Best regards, Techpriest ESL Admin. :DD

Edited by artiljerac

In God we trust ~ONE~

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 106
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Voleo bih da vidim jos ljudi koji bi hteli da igraju i gledaju ovaj gather - tour . Sto se tice mize grinder krtice i ostatka kompanije oni su prihvatili i nadaju se kao i ja da ce da to uspe.

Mislim da bi vec sledece subote to moglo da se odrzi. Sto se tice informacija mozete tokom nedelje da posetite BNet channel: Clan nLx tu se najvise Srba okuplja, a bice i neko od organizatora tako da ce te moci da se izjasnite i tu. To je to nadam se velikom odzivu.

Regards

In God we trust ~ONE~

Link to comment
Share on other sites

konaco bi moglo da se desi nesto sto bi opet okupilo sve nas wc3 playere na jednom mestu....idemo tour tour....jao samo kada pomislim na grupe 1.zaba grinder aca mile 2.srle zerox ghost wolfy 3.vladica h1gly domi green itd.....pa ovo mora da bude zanimljivo....samo da se svi lepo obaveste i organizuju i to je to......gl hf :) + online je na gareni i plus hostovi na btnetu :).sve je spremno

Link to comment
Share on other sites

samo 1 predlog orgi, zasto ne napravis foru kao Shadow League, tipa izvuku se grupe i igraju ljudi kad kome odgovara, a ovako ja prvi tesko da bih mogao da odvojim 1 ceo dan za turnir u sred ispitnog roka. Mislim da ce se i vecina ljudi sloziti sa mnom, a ako ce vec odziv biti velik, onda to nije problem, cak je i bolje. Odredis do kad mora da se zavrsi koje kolo i gg ;)

~~

Link to comment
Share on other sites

Pa da moze i tako ostavicu ovde adrese

MSN: afrika.korp@hotmail.com

ICQ: 399-659-248 (icq sam 24/7)

XFire: atprtechpriest

Skype: Drugar755

E-Mail: techpriest@staff.esl.eu

BNet acc: Lordaeron.Corp ; ThanksForWin

ostale prijavnice neka budu na BNetu da bi mogao da imam uvid neki. Turnir bi mogao poceti 31.oktobra (Subota), a grupe bi bili izbalansirane posto vec nam je poznato ko je pogodan za kog :)

Edited by artiljerac

In God we trust ~ONE~

Link to comment
Share on other sites

ako je ovaj sistem "kad igracima odgovara" onda mogu i ja da igram.. a da blejim full tour time sanse nema. a ako je ovako onda ne vidim poentu turnira jer nije "gathering" i sve ce se zavrsiti prepucavanjem sta je imba ^^

diablo303kl4.jpg

grinder says:

eo bas sam sad izmikrovao demona 6-icu

grinder says:

:)

grinder says:

i uspeo sam ....

grinder says:

NE!

` Nemanja Recoba ` says:

:D

grinder says:

realno i am kad ukljuci ulti maltene isto shiba?

Link to comment
Share on other sites

Racunajte na mene :)

Blue is the colour, football is the game

We're all together, and winning is our aim

So cheer us on through the sun and rain

'cause Chelsea, Chelsea is our name,

Here at the Bridge whether rain or fine

We can shine all the time

Home or away, come and see us play

You're welcome any day

Link to comment
Share on other sites

ako je ovaj sistem "kad igracima odgovara" onda mogu i ja da igram.. a da blejim full tour time sanse nema. a ako je ovako onda ne vidim poentu turnira jer nije "gathering" i sve ce se zavrsiti prepucavanjem sta je imba ^^

Taj faj, pa on je zamislio kao gathering ali realnije bi bilo kad kome odgovara i da ne traje 2,3 dana kao sto on rece, nego tipa da se odredi ko kad treba da se zavrsi koje kolo. Neka traje 2,3 nedelje i full.

~~

Link to comment
Share on other sites

Huh nisam ocekivao da ce ovako brzo da se ljudi skupe.

Evo i prijavljenih sto na bnetu sto na msnu sto na ruru:

MiZa, Grinder, Sweet,Krtica, Freeman, Mitar, Her0x, Bucko(bice u orgama), Hoyla(HR), P1nke(najverovatnije), Bora, Lucifer(HR),MloOko, a sa rura vidite i sami: Vladica, Zaba, Virus(sa njim i nooby u paketu), Lakis[aek], srdjano, Mare-SCG,spork_, ovde bi racunao i Pro Acu :)) mada njega nema on line nesto isto je i za padasha i srleta ako se jedan od njih slozi doci ce obojca taman bi jos jedan orga dobro dosao :), takodje i semir dolazi u opticaj. Sto se tice orgi i hostova tu smo: Ja, ngk.blood, Joe(HR), Lucifer(HR), Stayter i Newm4n (PL). [najverovatnije ce se jos neko prijaviti, ali za sad i ovo je jedan pristojan broj]

90% ljudi su 100 % sigurni odavde, tj. ovi sto su mi rekli na BNetu oni su stalno tu i imaju vremena tako da bih voleo da svako sa rura kaze kada mu odgovara na PVT ili na BNetu, da bih imao u uvid kako bi izgledale te grupe ''kad igracima odogovara'' , jer ako bi ranije uspeli svi da se dogovrimo turnir bi mogao i poceti ranije.

Edited by artiljerac

In God we trust ~ONE~

Link to comment
Share on other sites

Ja ne znam ko je mene prijavio za ovo :),ako se dobro secam ja nisam,a mozda i jesam,ko zna,al evo prijavljujem se! Hteo bih da napomenem da ce najverovatnije i Yuri ucestvovati u ovome :) bilo bi veoma lepo da se svi skupimo kao u dobra stara vremena :)

Inace Yuri nam se verio :) ,juce bio tanderbal kod njega,proslava veridbe,upalili smo se svi :)

logo_phpBB.gif
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...