Jump to content

Dreamhack: Serbian Quake Live Qualifier


Recommended Posts

igrao bi i ja al me brinu posle, kad odem tamo, treba da se smaram sa FOXOM i CYPHEROM, a mogu da pomisle da sam ih dopratio kao roditelj, pa da mi cepaju kartu na ulazu, pa ako nema kikirikija i semenki, cime da zanimam zube, pa ondak ko ce da vice: sedi bre dole Radovane, nista ne vidim, pa kome da pljunem u dzep,ko u nasim bionjama, ne ide, ubice me nostalgija, zato bolje da cucim kuci i gledam u sokocalo kako se zero preznojava, i biva fragovan, doka pijem raso i parim noge u lavoru...eeee, daleko je ta sveskaaaaa, ili de vec bese, oma iza panceva.

Link to comment
Share on other sites

Put iz Beograda.

Odete do pancevackog mosta, iza autobuske stanice imate kombije koji voze do panceva i kostaju 90-100 din u jednom pravcu.

Kada udje u pancevo silazite na drugoj stanici(kod stare poste) i samo ispratite put sa slike i dolazite do Core-a.

Ukoliko imate problema sa pronalazenjem Core-a ili ne znate uopste kako da stignete, okrenite me i naci cu se sa vama da vas dovedem u core.

062/11-24-788 Marko

96117089.jpg

Edited by GM.Hamla
Link to comment
Share on other sites

E ovako turnir je pomeren za 2 popodne.

Grupe ce se izvlachiti na licu mesto, posto neznamo kolko ce ljudi biti prisutno.

Pare ako niste uplatiti, moze kad dodjete na turnir.

Adresa: RADOMIRA PUTNIKA 1 (ili pitajte nekog trzni centar "Trubac" gde se nalazi)

Link to comment
Share on other sites

igrao bi i ja al me brinu posle, kad odem tamo, treba da se smaram sa FOXOM i CYPHEROM, a mogu da pomisle da sam ih dopratio kao roditelj, pa da mi cepaju kartu na ulazu, pa ako nema kikirikija i semenki, cime da zanimam zube, pa ondak ko ce da vice: sedi bre dole Radovane, nista ne vidim, pa kome da pljunem u dzep,ko u nasim bionjama, ne ide, ubice me nostalgija, zato bolje da cucim kuci i gledam u sokocalo kako se zero preznojava, i biva fragovan, doka pijem raso i parim noge u lavoru...eeee, daleko je ta sveskaaaaa, ili de vec bese, oma iza panceva.

ja da sam igrac ql isao bih da "pridrzim" Liefje na krilu dok PURRI igra [:p] da joj nebude dosadno [8D]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...