Jump to content

DreamHack Winter 2009 Arena 3 vs 3


cikaDrasko

Recommended Posts

Ovako stoje stvari, posle duuugo0o0o0o0otrajnih pregovora oko quala. za Arenu 3 vs 3 ,i prvobitnog odobrenja i nase neizmerne srece,

doslo se do zakljucka da realm koji se koristi za qual. ima dozvolu samo za skandinavske zemlje...

Ipak smo uspeli da obezbedimo jednu stvar ali pod uslovom da ovde ima interesenata .

Naime dobili smo slot za TOP32 , tacnije ako posaljemo ekipu odavde dobice preko nas direct invite .

Obzirom da mi nemamo pravo da ucestvujemo trenutno niti u jednom realmu ovo je veliki pomak ali trenutno maximalan.

Naravno to za nasu ekiu u pvp-u znaci da ce igrati grupe sa najboljim pvp igracima jer za WOW Arena ne postojati BYOC .

Sad ono sto vas najvise zanima a to je ufur....

Tu smo izvukli max koji smo mogli a to znaci 350 eura po coveku u cenu je uracunat : put,smestaj,ucesce na turniru ( 5dana Svedska + 2 put ) ...

Ako ima interesanata neka kontaktira mene ili Hamlu na mIRC-u server : quakenet / kanal : 4game.rs ili user D2D na PM

Pozdrav !!!

Edited by cikaDrasko

"Burek sa sirom kupuju ga ljudi

izvrstan kvalitet cika Grga nudi "

( the best Burek in Panchevo city )

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

pa lepo boga mi

ja da mogu da idem bi voleo da gledam uzivo makar kako se igra igrica :)

jel se neko prijavio od nasih do sad - mada kapiram da nije ^^

isto tako jako nema poente ni previse da shaljemo nekog jer potpisujem da nemamo tim nijedan

koji bi prosao prvo kolo kvalifikacija za sansu da prdnu na stolici gde sede ljudi koji igraju godinama tako nesto

sa druge strane savrsena prilika da se stvarno odigra protiv najboljih i stekne neverovatno iskustvo za buduca slicna desavanja

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...