Jump to content

pričajte


Recommended Posts

Verovatno vec pricate na tu temu, ali nije me bilo nekolko dana i skin me je bas iznenadio.Mora da ima nesto tamnije, provericu :D

Sabijam citanje staroslovenskog, Stari Istok, Staru Grcku i tako to.Nikada pre nisam cenio TV kao sada kada nemam komp a naravno ni net u ovom stanu!Cimeri se pre neki dan napili i dosli do genijalne ideje da kradu kablovsku od komsije jer im je mnogo 200 kinti :(

E da, juce uplatio 1500 na Srbiju iz 2-2

facepalm.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sutra kuci, ako nishta makar da se najedem ko chovek [:p]

Mehaničke karakteristike dobijene ispitivanjem mašinskih delova izrađenih od nehomogenih materijala pod dejstvom statičke zatežuće sile približno odgovaraju mehaničkim karakteristikama standardne epruvete.

Link to comment
Share on other sites

govnarcino (nastavak ivanovog posta)

inace, jutro jutro, izgleda da cu sledeci vikend u inostranstvo. Jee

brandstack.com/users/portfolio/logos/gligorov \\ behance.net/gligorov

99designs.com/people/gligorov \\ twitter.com/MarkoGligorov \\ upstack.com/

Link to comment
Share on other sites

btw,sta znaci ovo sto nekom pise "imam",a nekom "nemam prava na custom titulu"? I sta je to uopste custom titula? :D

Blah custom titula ti je ovo sto ti stoji ispod imena,u tvom slucaju "moz'se ubrishesh" i kolko sam ja razumeo to moze posle 300 postova ?

"This is your life and it's ending one minute at a time."

Link to comment
Share on other sites

Blah custom titula ti je ovo sto ti stoji ispod imena,u tvom slucaju "moz'se ubrishesh" i kolko sam ja razumeo to moze posle 300 postova ?

U prevodu, na starom skinu ti je pisalo "hiker" do 500 postova, a posle toga si mogao da pises sta 'oces. Sad umesto toga pise ovo.

Probudio me jutros grc u nozi koji me je drzao jedno 10 minuta, obicno u listu me uhvati. Jedini lek je da ustanem i stanem na tu nogu svom tezinom, ali me tolko mrzelo da ustajem u pola 7 da sam izdrzao nekako :D

Od kako igram sa Krekijem, moja zena vise ne hrche.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...