Jump to content

DreamHack


Recommended Posts

ajde bre ne lupetajte, nema 5 ljudi koji igraju sc trenutno i zapravo nesto znaju o ovoj igri

to nema veze sa odzivom... ja se spremao samo mtebe da dobijem i da forfeit ostalo :P

ne smeta mi turnir jebote, koji ti je? ja ne bih ni igrao iskreno

ma nije stvar u tome brate

stvar je u tome da realno sakujemo u tom starcraftu i da je skroz glupo slati nekog da nas predstavlja, sto si na neki nacin i sam rekao kasnije

jedino se slazem da je glupo sto su uopste "organizovali" turnir za sc kad se ZNA da ga skoro niko ne igra

"vrhunski je alarmirao pola starih igraca"

mislim lol, koga to majke ti? u poslednjih godinu dana nas 5 je bilo aktivno i to sto ce doci jos 6 nekih nubova uopste nije vazno...ako cemo da se sprdamo, organizovacemo online turnir za dzabe i to je to

DAKLE, gledajuci nivo na kom smo sada, NEMA SMISLA organizovati ovako nesto i SLATI NEKOG PREDSTAVNIKA bilo gde

ali je bila sjajna sansa da se neki ljudi reaktiviraju... ovako ce nam tesko biti bolje :P

a stari igraci bi na celu sa mnom popisali aktivne... odma da ti kazem... zaboravili ste vi sarmageddon taktike:

- 4poolSPEEDLINGrushwatchthefuckingreplayiamnotthehackzor

- mrtvaustanegovore

- izvinizurimDT/reaverrush

haha

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...