Jump to content

QuakeLive TURNIR // SUBOTA 12 Septembar 2009


Recommended Posts

  • Replies 73
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

GM-eSports SerbianQuakeLeague QuakeLive Tournament

Rezultati

1st GM'ZeRoQL

2nd pa1N'PartyB

3rd f1gee/eviili

E ovako to mr.Tiger21 iliti YellowFlash21, nije bio prvi u grupi jer nije odigrao sa selicom.

Zasto samo bog zna :) ali svejedno nismo mogli da cekamo jer GRUPA 4 je kasnila dosta.Zato je

on bio drugi u grupu.Sto se tice marconeta, program sam izrachunava i ranguje igrache.tako da jbg

marcone :( GL next time.

@Corey ne seri sajt je sam radio, ja sam upisivao rezultate.

@Sima trebali bi, samo ko ce da se iscima, svi imaju obaveze.

Ovi sto nisu dosli, nece dobiti mogutjnost da ucestvuju sl. put.Mislim na one koji su se prijavili a nisu dosli.

skupljam sad trenutno demoe, pa cu od njih odraditi VODove i baciti na youtube.Da mozete da gledate :)

Jos mi fale demoi od

Evilli

yugoboos

chupavi

tiger

Sima

marcone

Inache ako niste skontali, ovako gledate rezultate

QL1v1rez.jpg

ZA MARCONETA

QL1v1RANG.jpg

Kao sto vidish sistem je izrachunao da su f1gee i snaga imali veci skor od tebe inache to je kolko si fragova imao i kolko si puta bio fragovan.JBG takav je sistem

Edited by ZeRoQL
Link to comment
Share on other sites

skupljam sad trenutno demoe, pa cu od njih odraditi VODove i baciti na youtube.Da mozete da gledate :)

samo ti stavi demoe de si obecao [;)]

Svi demo ce biti okacheni na FTP od GM-eSports

FTP Username: q3@guerillamethod.com

Password: q3openftp

FTP Server: ftp.guerillamethod.com

FTP Server Port: 21

btw contrats [8D]

Link to comment
Share on other sites

GG, za organizaciju i turnir.

Ochekivao sam da smo malo napredovali, al brate neda ste buljetine pa to nema nigdije na balkanu.

Malom Zeru svaka chast za trud oko svega, al i dalje je mala buljica. :P

I da Zrenjanin smrdi! Kurac, pichka, sisa. Fjuz je najbolji! Kurac pichka i sisa svima.

Mozete me samo mrzeti. :P

Link to comment
Share on other sites

GG, za organizaciju i turnir.

Ochekivao sam da smo malo napredovali, al brate neda ste buljetine pa to nema nigdije na balkanu.

Malom Zeru svaka chast za trud oko svega, al i dalje je mala buljica. :P

I da Zrenjanin smrdi! Kurac, pichka, sisa. Fjuz je najbolji! Kurac pichka i sisa svima.

Mozete me samo mrzeti. :P

Alo sabane...Zrenjaninac te isprasio...

TISINA!!!

Pogledaj ovo obavezno!!!

Link to comment
Share on other sites

svaka cast sto si se potrudio da napravis turnir, sledeci put samo ne ubaci ljudi posle roka.

Mogli bi ovo da napravimo stalno, recimo jednom za mesec dana, mislim da nas ima dovoljno

Ej bash to, kad bi bili ovi turniri relativno chesto imao bih vishe volje da se igram, a nije losha ni ova nova mapa.

Jedino shto mi je utisak kao da je neko ceo kvejk pomerio za milimetar u levo i nazvao ga qlive :)

Link to comment
Share on other sites

Ej bash to, kad bi bili ovi turniri relativno chesto imao bih vishe volje da se igram, a nije losha ni ova nova mapa.

Jedino shto mi je utisak kao da je neko ceo kvejk pomerio za milimetar u levo i nazvao ga qlive :)

Ma znam ja tebe nevolis veliki ping [:p] ... da je osp bilo bi drugacije .... bilo bi super kad bi se organizovao lan turinr to bi bilo do jaja :D

Link to comment
Share on other sites

Zql prika moz se zenis cestitam :D Stvarno svaki mesec x 1 moze da bude tur , bilo bi nice! Realno za sad svi smo nubovi (ovde ne racunam sebe jer sam ja jos ispod toga) a to govori totalno random rezultati aka svako je svakog prc ;p Mislim da je najveci problem 60+ ping .. nije za ozbiljnu igru. Kad ce neki server kod nas?

Link to comment
Share on other sites

Zql prika moz se zenis cestitam :D Stvarno svaki mesec x 1 moze da bude tur , bilo bi nice! Realno za sad svi smo nubovi (ovde ne racunam sebe jer sam ja jos ispod toga) a to govori totalno random rezultati aka svako je svakog prc ;p Mislim da je najveci problem 60+ ping .. nije za ozbiljnu igru. Kad ce neki server kod nas?

Ping 100+ ftw :)

Pa shta je ovo, pa ja ne volim JAJA!!!

Ali zato volim SAPUN!!!

Ma ne mogu da igram, smanjite tu klimu duva mi pravo u prste!!!

[c0mrad-]: Ma shta imam ja tu da je muvam. Para vrti gde burgija nece!!! Ma za 60e ima da se nadje shta hocesh!!!

-=T3h Fuse=-

Link to comment
Share on other sites

Zql prika moz se zenis cestitam :D Stvarno svaki mesec x 1 moze da bude tur , bilo bi nice! Realno za sad svi smo nubovi (ovde ne racunam sebe jer sam ja jos ispod toga) a to govori totalno random rezultati aka svako je svakog prc ;p Mislim da je najveci problem 60+ ping .. nije za ozbiljnu igru. Kad ce neki server kod nas?

nije istina, ql se mnogo lakse igra od q3, sta se tice "ping".

Mozes sa pingom 90 jos da igras bez problema! Videlo se i pre neki dan kod VESKEa, koji cak iz AMerike igrao sa pingom 120, i to jako dobro!

Evo i meni je juce bio ping 70 pa nisam se zalio sto vi svi skoro imate ping 30.

Ping najmanji problem.

HOCEMO TUR svaki mesec :)

Edited by YuGoBOSS
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...