Jump to content

POMOC!


vozdovcanin

Recommended Posts

imam problem English speaking customers: Please refer to the start of this mail

Für deutschsprachige Kunden: Bitte beachten Sie den zweiten Teil der Nachricht

Pour les clients français: Veuillez vous rendre à la troisième partie de ce message

Para los clientes españoles: Por favor vayan al cuarto apartado de este correo

electrónico.

Русскоговорящие игроки: пожалуйста, прочтите последнее сообщение этого письма.

Greetings,

We are writing to inform you that we have, unfortunately, had to cancel your World

of Warcraft account:

Account Name: ........

Type of Violation: Involvement in online trading activities

Investigation Concluded: 29/07/2009

Consequences for Account: Account Cancellation

It is with regret that we take this type of action, however, it is in the best

interest of the World of Warcraft community as a whole, and for the integrity of the

game, that your access to the World of Warcraft servers be cancelled.

Online trading refers to the exchange of in-game content for real world money, and

includes, but is not limited to, the sale or purchase of gold, the sale or purchase

of experience in the form of powerlevelling, and the sale or purchase of honor

points, reputation or items.

Account access is the responsibility of the account owner and account sharing is

against our Terms of Use (http://www.wow-europe.com/en/legal/termsofuse.html).

Therefore, should you believe someone other than yourself (the account owner) has

committed this violation of the Terms of Use with your account, these sanctions

would still apply, as our action is taken against the account, not the individual.

poslali su mi da sam koristio powerleveling ili kupovao golde a nista od toga nisam radio nikad,igrao mi je drug na acc koji mi je pomagao da izelvelujem roga i ugasili su mi acc? slao sam im mail ali nece da mi upale pa da li je najbolje da ih zove?

Link to comment
Share on other sites

mozda su to posumnjali jer se tvoj drug logovao preko drugog internet provajdera pa se tvoj acc kacio na njihove servera sa par razlicitih IP .. a to je kolko ja znam njima sumnjivo , objasni im o cemu se radi , slazi da si davao bratu da se igra... il tako nesto ko zna mozda ima nade

.......O Pepelguzi ovo bila je balada

Ka*ala se dok je bila mlada.

Sad je nesto ostarila, u plucima je gusi

ali svome princu jos presrecna pusi.

Link to comment
Share on other sites

mozda su to posumnjali jer se tvoj drug logovao preko drugog internet provajdera pa se tvoj acc kacio na njihove servera sa par razlicitih IP .. a to je kolko ja znam njima sumnjivo , objasni im o cemu se radi , slazi da si davao bratu da se igra... il tako nesto ko zna mozda ima nade

prvo prochitaj shta su mu napisali a to znachi da su zaljuchili istagu kontaktirao sam gma da mu pomognem i vec su mu izbrisali charove....

ono pitanje koliko verujesh drugu je ispravno poshto se radi o ingame contetu zbachi sve shto su naveli ako je kupio ili prodao neshto pricha je gotova .

ja sam lichno uze o 60 dana pretplate za 5.5 k preko msna sastao sam se u ratchetu sa likom i tako se toradi ako neko zeli da uradi neshto.

Poz

Link to comment
Share on other sites

mozda su to posumnjali jer se tvoj drug logovao preko drugog internet provajdera pa se tvoj acc kacio na njihove servera sa par razlicitih IP .. a to je kolko ja znam njima sumnjivo , objasni im o cemu se radi , slazi da si davao bratu da se igra... il tako nesto ko zna mozda ima nade

It says you are allowed to let a minor play on an account you own, because a minor can't own an account. However, you are not allowed to play on that account yourself.

Ne postoji legalan nachin da dve osobe igraju na jednom nalogu. Ako ste iz istog grada igraj na kartu dva provajdera, pa se prebacujesh sa jednog na drugi kad imash velik latency

Edited by cali
Link to comment
Share on other sites

Ne znam da li bi ovo pomoglo ali mozda mozes da kazes i da igras u igraonici, pa da je IP zato drugaciji. Ali brate pre svega sedi sa tim tvojim ortakom i budi siguran da znas sta radis jer ako je vec kupio ili prodao nesto, koristio bota ili kako god, ne moze da steti ako ti kaze, samo moze da pomogne... Da bar znas na cemu si jbg.

Link to comment
Share on other sites

nemoj da pises da si davao da igras ni bratu ni drugu ni bilo kome... jer ako si davao da se neko igra to je acc sharing to je banable ... dodushe prvo bude neki warn ban... ako kazes da si prodao... to je perma ban

Ja sam se ulogovao na drugov acc koji iz Subotice vise puta i jednom dok je on imao otvoren ticket i gm pita kao sta je prob ja samo rekao i`m his friend i on kao ok thats against rules pls logout i eto nish nije bilo...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...