Jump to content

Brcko - Prijave


nessajaaa

Recommended Posts

Poz svima

Evo hocu otprilike da vidim kako ce biti odziv ekipa za turnir.Imam jako puno prijavljenih ,ali radi bolje organizacije zeleo bih bar ovako malo da vidim kakva je situacija.Znaci ekipe koje planiraju doci da se prijave ovde ,naravno i meni na msn(lp4evaa@hotmail.com) ,ali da i ostali ljudi imaju uvid u broj ekipa na turnir ,ipak ovde stavite tagove bla bla ,znate vec proceduru.Znaci samo otprilike hocu da vidim broj ekipa,jer ja ne racunam nikoga dok ne dodje na turnir ,tako da...a i ovde se nece videti prijavljene ekipe iz Srbije,Hrvatske tj iz Brckog.

Hvala svima ,veliki pozdrav .

P.S. jos jednu temu cu staviti za 2 dana sa kompletnim infom za drugu nagradu i dopunjavanje prve .

Editovo sam ,reko mi CICOOOOOO :D :D :D

Za sada ima ovako ...hm...

1.wns (Brcko)

2.mix (Brcko)

3.mix (Brcko)

4.Gazela (Bijeljina)

5.Chupachups (Bijeljina)

6.Cybersports (Bijeljina)

7.Gea (Bijeljina)

8.Mq (Tuzla)

9.Oldies (Sarajevo )

10.Djemo mix (Sarajevo )

11.eu4ia

12.Kka

13.Ttk

14.Haven

15.Hq

16.Doboj

17.mix Novi Sad Beograd

18.Eevan i ekipa

19.Zagreb (ne znam tag)

20.Podgorica (ne znam tag )

Ovo su ekipe po meni koje bi trebali biti na turniru ,imam jos oko 15 nekakvih ekipa ja stvarno ne znam da li ce doci.Napisao ovo da vidite otprilike ,a ko ce biti uistinu na turniru videt cemo na 21-og . Poz

Takodje igrace se na 30 racunara u 2 igraone kao shto je bilo proshli put tako da nebi trebalo biti guzve

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav..

Ovo bi trebalo da bude zadnja tema postavljena na forumu u vezi turnira u Brckom.

Znaci prva nagrada za sada iznosi 1000km,fixna, moze se dopuniti ako bude vise ekipa nego sto je predvidjeno ,i ako nam mtel javi zadnje dane da ce biti sponzor ona ce porasti.Za sada je ona 1000km.

Druga nagrada je 5 podloga Steelseries Quick + ,tako da to znaci da je kompanije i predstavnik steel opreme za BiH sponzor ovog turnira.

Datum odrzavanja je 21 avgust 2009 godine (petak) ,a vrijeme pocetka turnira je 10 sati.Znate da su uplate na dan turnira ,tako da ekipe koje nisu u mogucnosti da dodju do 10 sati tj do pola 10 ,moraju da mi javi da bih imao u vidu njihovo kasnjenje ,jer ekipe koje bez obavestenja dodju na turnir kasnije nece moci ucestvovati.

Ekipe kojima odgovaraju kasnije grupe takodje da mi se jave na msn (lp4evaa@hotmail.com).

Pozdrav svima i vidimo se na turniru.

Sponzor :

ADEPTO d.o.o

Marka Marulic'a 271000 SarajevoBosna i HercegovinaTel: + 387 33 718 465/6Fax: + 387 33 718 467Mob: + 387 62 992 418

www.adepto-bih.com

http://shop.steelseries.com/index.php/surf...series-qck.html

Ovo iznad da vidite podloge .

eo konacni info

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...